جنجال های زوج جوان برسررفتن به سربازی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72117
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۳۹
شاخص : مرد جوان پس از رفتن به سربازی، راهی دادگاه خانواده شد تا برای همیشه از همسرش جدا شود.

 به گزارش  پایگاه شاخص، چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی پیش از اینکه ازدواج کنم به همسرم گفتم که من سربازی نرفته ام و بعد از ازدواج باید به سربازی بروم. ولی از وقتی ازدواج کردیم و من به سربازی رفته ام او مرتب غر می زند و زندگی را برایم جهنم کرده است.

وی افزود: همسرم از صبح تا شب با من دعوا می کند و می گوید بی عرضه هستم که تا الان سربازی نرفته ام. سر هر چیز کوچکی بهانه می آورد و دعوا به راه می اندازد. بعد از آن به من می گوید تو نتوانستی مرا خوشبخت و خوشحال کنی وقتی سربازی نرفتی چرا به خواستگاری ام آمدی. هرچه به او می گویم کمی صبر کند مشکل سربازی من هم حل می شود فایده ای ندارد و زندگی را برای من و خودش جهنم کرده است.

مرد جوان ادامه داد:ما هر شب و هر روز سر این موضوع با هم دعوا داریم و همیشه با هم قهر کردیم. تا جاییکه الان دو ماه است با هم قهریم و اصلا زندگی نداریم. همسرم اصلا مرا درک نمی کند و من هم دیگر نمی توانم در کنار او زندگی کنم و این لجبازی ها را تحمل کنم.

بعد از صحبت های این مرد به دستور قاضی همسرش نیز به دادگاه احضار شد تا پس از شنیدن صحبت های او در این باره تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار