جواب دندان شکن و قاطع ایران اسلامی در مقابل کوچکترین تعرض/ وحدت و همدلی ملت امنیت کشور را تضمین می کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 76238
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱:۱۸
فرمانده هوا فضای سپاه در قزوین:
شاخص : فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران کشور گفت: توان موشکی ایران اسلامی امروز از عمق زمین فوران می کند و قادر است هر دشمنی را که زیاده خواهی کند سر جایش بنشاند.

به گزارش شاخص نیوز، سردار امیر علی حاجی زاده در مراسم یادواره شهدای ۱۵۰ شهید بخش شال اظهارداشت: اقتدار و امنیت کنونی نظام اسلامی مرهون از خود گذشتگی و ایثار شهیدانی است که با اخلاص به دیدار حق شتافتند و جاودانه شدند.

وی با اشاره به توانمندی دفاعی و موشکی کشور یادآورشد: امروز نیروهای مسلح در عرصه نظامی و دفاعی در جایگاهی هستند که به اقتدار کشور افزوده اند و اگر دشمنان کوچکترین اشتباهی کنند با جواب دندان شکن و قاطع ایران اسلامی مواجه خواهند شد.

حاجی زاده تصریح کرد: توان موشکی ایران اسلامی امروز از عمق زمین فوران می کند و قادر است هر دشمنی را که زیاده خواهی کند سر جایش بنشاند.

فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران اظهارداشت: همه ما منتظر دستور فرمانده کل قوا هستیم و با قاطعیت می گوییم در برابر پیشرفته ترین نسل ماهواره ها و تجهیزات جاسوسی کوچکترین نگرانی نداریم و آماده مقابله هستیم.

وی افزود: از سال آینده نسل جدید موشک های دوربرد و پیشرفته با سوخت مایع و جامد جایگزین تولیدات فعلی خواهد شد و به کسانی که امروز از گزینه روی میز حرف می زنند توصیه می کنیم به زیر میز اقتدار سپاه هم نگاهی بیندازند تا متوجه شوند اقتدار ایران حتی در زیرزمین هم مثال زدنی است.

حاجی زاده بیان کرد: هر چند اقتدار و صلابت دفاعی و موشکی ایران اسلامی شرط لازم برای مقابله با دشمنان است اما شرط کافی حفظ وحدت و انسجام ملت و مسئولان است که امنیت کشور را تضمین می کند.

وی با اشاره به بیانات رهبری در مناسبت های مختلف ضرورت تداوم شعار مرگ بر آمریکا را یادآورشد و گفت: اگر رهبری شعار مرگ بر آمریکا را یادآوری می کنند دولت هم باید این شعار را بدهد و استکبار ستیزی فراموش نشود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار