جوانی مأموران امنیتی سریال «گاندو» برای من هم تعجب‌برانگیز بود/ نقش تکراری بازی نمی‌کنم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 190676
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
شاخص : مجید نوروزی بازیگر نقش رسول در سریال «گاندو» درباره چالش های ایفای نقش در این مجموعه گفت.

به گزارش شاخص نیوز: مجید نوروزی بازیگر نقش «رسول» در سریال «گاندو» در خصوص چگونگی پذیرش این نقش گفت: من چند سال پیش سریال ۲۴ را دیدم و عاشق شخصیتِ “کلوئى ابرایان” شدم؛ شخصیتی که مغز متفکر یک سازمان ضد جاسوسی بود و گره گشاى داستان. خیلی دوست داشتم بازی در این نوع نقش‌ها را تجربه کنم. وقتی بازی در نقش «رسول» سریال گاندو به من پیشنهاد شد و دیدم تشابهاتی با کاراکتر مورد علاقه ام دارد، خیلی زود قبول و با افتخار آن را بازی کردم. درست است شباهت این دو کارکتر کم است، ولی هر دو در حل معما‌ها در برخی موارد مشابه عمل می کنند و گره هاى داستان را باز می کنند.

جوانی مأموران امنیتی سریال «گاندو» برای من هم تعجب‌برانگیز بود/ نقش تکراری بازی نمی‌کنم

وی افزود: البته ایفای نقش رسول برای من چالش زیادی داشت؛ چون علاوه بر اینکه در اداره کار می کرد، عملیات‌های اجرایی هم می رفت و در عملیات‌ها هم شرکت می کرد. در داستان، رسول وارد مأموریتِ ناخواسته اى می شود و اتفاقات جذابى برایش رخ می دهد و به مرور دچار یک استرس و هیجانِ درونى می شود که این حالت برایم بسیار جذاب بود.

این بازیگر جوان درباره سختی حضور در این سریال اظهار کرد: گاندو کار سختی بود؛ چون جا به جایی لوکیشن زیاد داشتیم. اما در کنار آن به خاطر درایت کارگردان حال خوبی داشتیم که از سختی کار کم می کرد. اوایل سن پلیس‌ و ماموران امنیتی داستان برای خودم هم تعجب برانگیز بود؛ ولى در شرایط کنونی بسیاری از جوان‌هایی که از ما کم سن و سال‌تر هستند وظیفه تامین امنیت کشور را بر عهده دارند و این جوانگرایی برای من جذاب است.

جوانی مأموران امنیتی سریال «گاندو» برای من هم تعجب‌برانگیز بود/ نقش تکراری بازی نمی‌کنم

نوروزی در پایان درباره اینکه باز هم چنین نقش هایی را بازی می کند یا نه گفت: هیچ وقت دنبال تکرار نیستم. نقش رسول برایم بسیار دوست داشتنی و جذاب است؛ ولی دوباره اگر چنین نقشی به من پیشنهاد شود، آن را نمی پذیرم.

انتهای پیام/ ۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار