حاج صفی از المپیاکوس رفتنی شد/ شرط ۱۰ میلیون یورویی برای انصاری فرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171114
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
شاخص : طبق اعلام رسانه‌های یونانی، حاج صفی دیگر جایی در المپیاکوس ندارد و از این تیم رفتنی است.

به گزارش شاخص نیوز: به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، کریستوفر اوانگلاتوس خبرنگار نزدیک به باشگاه المپیاکوس یونان درباره شرایط جذب بازیکن در تیم سرخ و سفیدها ( لقب تیم فوتبال المپیاکوس یونان ) بیان کرد:به احتمال زیاد، احسان حاج‌صفی، مدافع ایرانی از تیم رفتنی است، زیرا در پست دفاع چپ ۲ بازیکن عالی وجود دارد و کوستاس تسیمکاس ( یونان ) شروع فوق‌العاده‌ای در آغاز بازی‌های فصل داشت و لئوناردو کوتریس ( یونان ) نیز دیگر بازیکن این پست است.

وی درباره شرایط کریم انصاری‌فرد، دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس هم اظهار کرد: اگر پیشنهاد بسیار خوبی برسد که تیم مقابل توانمندی پرداخت ۱۰ میلیون یورو یا حتی بالاتر را به باشگاه المپیاکوس پداشته باشد، در این صورت انصاری‌فرد به تیم دیگری منتقل خواهد شد.

حاج صفی از المپیاکوس رفتنی شد/ شرط 10 میلیون یورویی برای انصاری فرد

گفتنی است، ۲ بازیکن تیم ملی ایران در فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای در دفاع و خط حمله تیم آتنی داشته اند اما پس از پایان بزرگرتین آوردگاه جهانی فوتبال در روسیه، به این بازیکن در بازی های دوستانه و لیگ اروپا کمتر بازی رسیده و به نظر می رسد، آنها از المپیاکوس رفتنی شوند.

انصاری فرد از سال ۲۰۱۷ و پس از حضور در تیم های تراکتورسازی تبریز، اوساسونا اسپانیا و پانیونیوس یونان به المپیاکوس پیوست و در  ۳۴ بازی ۱۸ گل زد. همچنین احسان حاج صفی در سال جدید و در ۶ بازی که برای سرخ و سفیدها کرد، موفق شد تنها یک گل بزند.

انصاری فرد پیشنهادات جدی از آگسبورگ آلمان و بشیکتاش ترکیه دارد.


بیشتر بخوانید:

انصاری فرد: بعد از جام جهانی تیم آینده ام را معرفی می‌کنم/ مراکشی‌ها چغر و بد بدن هستند

انصاری فرد در آستانه پیوستن به بشیکتاش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار