حادثه سازترین تعطیلات بهاری در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 101876
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲:۳۴
معاون مرکز فوریت های پزشکی استان خبر داد:
شاخص : معاون مرکز فوریت های پزشکی استان از انتقال 38 مصدوم تصادفی به بیمارستان‌های استان خبرداد و گفت: هشت نفر از مصدومین به صورت سرپایی درمان شده و 2 نفر در طول مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده‌اند.

احمد قاسمی صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص تصادفات محور‌های مواصلاتی استان قزوین اظهار کرد: از ساعت ۱۷:۰۸ عصر روز ۱۷ اردیبهشت الی ۶ صبح امروز، ۸ مورد گزارش ویژه تصادفات رخ داده که در مجموع ۴۶ نفر کشته و زخمی بر جا گذاشته است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۸ مصدوم به بیمارستان‌های استان قزوین انتقال داده شده‌اند، افزود: هشت نفر از مصدومین به صورت سرپایی درمان شده و ۲ نفر از اعضای یک خانواده ۶ نفره در طول مسیر انتقال به بیمارستان فوت کردند.

قاسمی در ادامه اضافه کرد: ۲۰نفر به بیمارستان شهید رجایی، ۱۲ نفر به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان، ۲ نفر به بیمارستان ولیعصر آبیک و ۴ نفر نیز به بیمارستان رازی استان قزوین انتقال یافتند.

معاون فوریت های پزشکی استان با اشاره به اینکه تعدادی از تصادفات زنجیره‌ای بوده، ابراز کرد: بی‌توجهی، خواب‌آلودگی، خستگی و وضعیت نامساعد جوی به ویژه در محور مواصلاتی قزوین-کرج حادثه ساز بوده است.

وی در پایان با اشاره به محل سوانح توضیح داد: بیشتر این تصادفات در محور مواصلاتی قزوین کرج بوده و چند مورد نیز در جاده‌های غربی استان رخ داده است.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار