حاشیه‌نگاری از جشن ملی روز هسته‌ای+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55126
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
شاخص : جشن ملی روز هسته‌ای شب گذشته در ورزشگاه شهید منوچهری نطنز برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگی شاخص، از چند روز قبل بنر و تبلیغات جشن ملی روز هسته‌ای در جای جای شهرستان نطنز به چشم می خورد.

عصر روز چهارشنبه سالن ورزشی شهید منوچهری نطنز مملو جمعیتی بود که از سراسر شهرستان نطنزو به ویژه از شهر بادرود به این مراسم آمده بودند، شد.

در داخل سالن بنرهای بزرگی از تصاویر شهدای هسته‌ای کشور و همچنین شهدای شهرستان نطنز چشم‌نوازی می‌کرد و بنر شعار ما می‌توانیم جلوه خاصی به سالن بخشیده بود.

حضور ارزشمند پدران و مادران شهدا و در راس آنان حضور پدر شهید احمدی روشن شکوه وصف ناپذیری به مراسم داده بود.

محمد فیروزی نماینده شهرستان نطنز، بادرود وقمصر به عنوان اولین سخنران بالای جایگاه رفته و ضمن تبریک از دکتر بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی که سفر روسیه خود را کنسل کرده و به دعوت وی برای سخنرانی در جمع مردم شهرستان نطنز لبیک گفته تشکر کرد.

در ادامه محمد گلریز، خواننده انقلابی به سرود خوانی و ترانه خوانی پرداخت.

سخنرانی دکتر علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس پیرامون بحث هسته‌ای و بیاینه لوزان از دیگر برنامه‌های گرامیداشت نهمین سال روز ملی فناوری هسته‌ای در نطنز بود.

تقدیر از پدر شهید احمدی روشن از دیگر برنامه‌های جشن روز هسته‌ای نطنز بود و در پایان پرچم نطنز پایتخت هسته‌ای ایران از طرف پدر شهید احمدی روشن به سرگروه  کوهنوردان بادرود و دوچرخه‌سواران نطنز  اهدا شد تا فردا این پرچم علاوه بر طی مسیر ۵۶ کیلومتری نطنز به اقاعلی عباس (ع) بادرود و حضور بر سر قبور شهدای شهرستان، بر روی قله کرکس نطنز بر افراشته شود.

حضور بروجردی در امامزاده آقاعلی عباس بادرود پایان بخش سفر نیم روزه بروجردی به شهرستان نطنز بود.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

متبع:فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار