حاشیه‌های جشن پیروزی اصلاح‌طلبان در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 102115
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۵:۱۵
شاخص : جشن پیروزی اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان قزوین روز گذشته در سالن شهید بابایی این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، جشن پیروزی اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان قزوین روز گذشته در سالن شهید بابایی قزوین برگزار شد.

این جشن که قرار بود باحضور غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در قزوین برگزار شود اما در روز موعود خبری از مهمان برنامه نبود.

از غیبت مهمان برنامه که بگذریم به حضور مردم می‌رسیم که انگار این مجلس را به عنوان گردش عصرگاهی‌شان انتخاب کرده بودند، می‌آمدند دوری می‌زدند و می‌رفتند.

پس از صحبت‌های محمد علیخانی به عنوان اولین سخنران، محمدمهدی علی‌نژاد یکی از شاعرا جوان قزوینی چند بیتی شعر سرود.

photo_2016-05-10_15-14-11

سپس از احسان لشکری کشتی‌گیر قزوینی جهت سخنرانی به روی سن دعوت شد، این کشتی‎گیر که انگار دل پری از وضعیت نامساعد بیمارستان شهید رجایی داشت با بیان اینکه زیاد اهل سخنرانی نیست اشاره‌ای به خاطره تلخ بستری پدرش در این بیمارستان کرد و خطاب به نمایندگان حاضر در مراسم گفت: بیمارستان شهید رجایی دارای نواقص و کمبودهای متعددی است که نیاز به رسیدگی دارد.

photo_2016-05-10_15-14-19

سیده حمیده زرآبادی، منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس دهم در این مراسم اظهار کرد: خرسندم در چنین روزی که متبرک به نام امام حسین(ع) است، مفتخر به میزبانی شما همراهان هستم که این محفل و پیروزی قطع‌ به یقین تجلی اتحاد و همدلی شما مردم آگاه و روی کار آمدن دوباره امید در کنار فراز و فرودهای بسیار بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه آزادی در انتخاب و تصمیم‌گیری امری مهم در مردم سالاری دینی است، گفت: انتخابات نشان داد اگر قدرت مردم در چهارچوب قانون قرار گیرد بیش از هر ساز و کاری نتیجه بخش خواهد بود.

منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس دهم افزود: اکنون به مرحله‌ای از بلوغ سیاسی رسیده‌ایم که باید در مسیر قانون حرکت کنیم چراکه افراط و تفریط  منافع ملی و حقوق شهروندی را تحت شعاع قرار می‌دهد.

photo_2016-05-10_15-14-04

وی با بیان اینکه توسعه پایدار مسئله‌ای مهم در این عرصه محسوب می‌شود،گفت: جوانان استان قزوین با وجود پتانسیل‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی از بیکاری رنج می برند که نیاز به توجه ویژه دارد.

فرصت به بابک برهانی از خوانندگان قزوینی رسید که به اجرای ۲ اثر پرداخت و این بار مجری برنامه با تمام انرژی سعی در شکستن فضای خسته کننده مراسم و جلب توجه حضار را داشت که ناگهان شیخ قدرت علیخانی بدون هیچ مقدمه‌ای شخصا روی جایگاه مراسم آمد و پشت تریبون قرار گرفت.

وی گفت: ای بابا همه ملت مجلس را ترک می‌کنند و شما نمی‌گذارید نوبت به ما برسد! مجبور شدم خودم دست به کار شوم.

علیخانی ضمن دعوت از حجت‌الاسلام محمدسروش محلاتی برای سخنرانی در ادامه عنوان کرد: اجازه دهید ما حرفهایمان را بزنیم و بریم بعد شما هر کاری دلتان خواست انجام دهید، فقط آنقدر شلوغ نکنید که بیرون از اینجا به ما گیر بدهند.

حجت‌الاسلام محمدسروش محلاتی، مدرس حوزه علمیه قم در این مراسم گفت: اولین بار است سخنرانی در چنین مجالسی را تجربه می‌کند.

وی ابراز کرد: مردم منفعل به درد حکومت‌ها نمی‌خورد، اینکه ملت فعالانه پای صندوق رای بیایند مهم است.

محلاتی تاکید کرد: حضور آگاهانه و پویایی ملت ایران در انتخابات از ویژگی‌های بارز انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

در این میان عده‌ای از جوانان در انتهای سالن که دیگر تقریبا همه صندلی‌هایش خالی شده بود از روی بی‌حوصلگی خود را با گرفتن سلفی‌های دسته جمعی سرگرم کرده بودند.

بعد از اتمام سخنرانی سید حسین جعفری بازیگر کودکی و نوجوانی نقش حضرت یوسف روی سن آمد و بعد از صحبت‌های او مراسم با اجرای ستار سهرابی یکی دیگر از خوانندگان قزوینی به اتمام رسید.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “حاشیه‌های جشن پیروزی اصلاح‌طلبان در قزوین”

  1. نصیری گفت:

    دلشان خوش است واز این خوشحالی ددددد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار