از بوسه رئیس آموزش و پرورش قزوین بر دستان میهمان مراسم و اشک های ریاست دانشگاه آزاد باراجین تا بیم از دست‌دادن ایمان دکتر صالحی! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92838
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶
حاشیه‌های حضور رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در قزوین
شاخص : بوسه بر دست دکتر صالحی نافرجام ماند و خواننده قزوینی موجبات فیض بردن اهالی فرصت‌های پس از برجام را فراهم کرد که اشک‌های رئیس دانشگاه آزاد قزوین گواه این امر بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، مراسم تجلیل از دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور که  پس از به فرجام رسیدن برجام، سازمان آموزش و پرورش استان قزوین وعده آن را داده بود، سرانجام روز گذشته (دوشنبه ۲۵ بهمن) در مجموعه ورزشی الغدیر برگزار شد.

سعی شده بود همه چیز این همایش رنگ و بویی برجامی داشته باشد از آیات قرآن ابتدای مراسم که گویا دکتر ظریف پیش از مذاکرات زمزمه می کرده تا سخنرانی، برنامه و کلیپ هایی که حین مراسم پخش می‌شد.

البته شکایت عکاس ناراضی از جایگاهش و برخوردهای انتظامات سالن برای سرکوب هیجانات دانش آموزان دختر، انگار مقداری پسابرجامی بود!

سالار قاسمی رئیس آموزش و پرورش با شعر؛ آسمان شو، ابرشو باران ببار/ ناودان بارش کند ناید به کار/ آب باران بار صد رنگ آورد/ ناودان همسایه را جنگ آورد” اولین ایستگاه سخنرانی را نصیب خود کرد.

وی با ابراز نارضایتی از اینکه دکتر صالحی، این سردار دیپلماسی و متخلق به زیور زرین علم، ادب، اخلاق و ….اجازه بوسیدن دستش را نداده است، گفت: بسیار خرسندیم که استان قزوین هم نقشی در پیشنهاد پرسش مهر با موضوع انرژی هسته ای داشته است.

قاسمی با تشبیه کار تیم مذاکرات به حکمت و حکومت سلیمانی…! بیان کرد: وظیفه نظام آموزشی در پسابرجام تربیت دکترصالحی‌ها است.

کوه به کوه نمی رسد اما رزم رستم و اسفندیار به برجام می رسد!

ایستگاه دوم دستآوردهای پس از برجام یا به عبارتی فرصت مدح و ستایش پس از برجام به دانش‌آموز قزوینی رسید.

در این نقالیه خوانی وی ، محمد جواد ظریف و علی اکبر صالحی رستم و آمریکا اسفندیار قصه ما شدند با این تفاوت که هر چه شاهنامه را زیر و رو کنی نشانی از دست دادن  و صلح رستم و اسفندیار پیدا نمی شود.

اما کمی صبر کنید… فراموش کرده بودم که شاهنامه همایش ما از نوع برجامی بود!

حیله‌های دشمن در چاله سیمانی تاریخ…

ایستگاه سوم سخنرانی فریدون همتی استاندار قزوین را در خود جای داد.

وی اعلام رضایت‌مندی کرد که تیم مذاکرات هسته ای تمام حیله‎‌ها و تحریم‌های دشمن را در چاله های تاریخ ریخت و روی آن “سیمان” کشید!

همتی اذعان داشت: جوانان ایران زنده‌اند و هرگاه اراده کنند باز هم می‌توانند ده‌ها اراک و فردو را بسازند!

ما اختلافات ظریفی داشتیم

خواننده قزوینی در ایستگاه چهارم با ارائه ۲ اثر موجبات فیض بردن اهالی فرصت‌های پس از برجام را فراهم کرد، قطعاً اشک‌های پی در پی مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد قزوین گواه این امر بود.

خواننده قزوینی در فرصت بین ۲ اجرا دکلمه‌ای از دوستانش را یادآوری کرد:

ما اختلافات ظریفی داشتیم

اما از ماجرای تلخمان دنیا خبر دارد

ای کاش

تیم مذاکره هسته ای

حین برگشتن

تحریم های ما را بردارد

این خواننده (با تملق فراوان) با بیان اینکه به او متذکر شده اند روده درازی نکند، گفت: خیلی خوشحال است که فردی از جنس و از خانواده خودش متصدی فرهنگ و ادب در قزوین کهن شده است و از اسکندری‌نژاد درخواست کرد که اجازه مهاجرت هنرمندان از این دیار را ندهد.

به هر حال کشف ارتباط این مطلب با پسا برجام را برعهده مخاطب می گذاریم و مشتاقانه پذیرای تحلیل‌هایشان خواهیم بود…

در ایستگاه پنجم از علیرضا رضایی برگزیده پرسش مهر برای سرودن اشعارش به روی سن دعوت شد که از آوردن این اشعار معذوریم! زیرا امکان دارد با وجود غزل و قصیده‌های فراوان در طول این برنامه مخاطب گمان ببرد که آقا این همایش پسابرجام بوده یا شب شعر؟!

بالاخره در ایستگاه نهایی فرصت به دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور رسید که خود را لایق چنین مجلسی سنگین ندانسته و ابراز کرد: با حضور در این مراسم بیم از دست دادن ایمانم مرا فرا گرفت.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی به برکت انقلاب و خون شهدای هسته‌ای به پله پرش در تارخ رسیده است، گفت: تیم مذاکرات با رهنمودهای مقام معظم رهبری با حفظ مصالح ملی توانست در برابر دشمنان بایستد.

صالحی بیان کرد: استان قزوین خاستگاه رجال ارزشمند در عرصه علم و ادب و فرهنگ است که شاید من گوشه ای از آن هم نباشم.

در پایان مراسم  ضمن تجلیل از دکتر صالحی توسط استاندار و رئیس آموزشی و پرورش استان، از ۶۶ فرهنگی و ۳۷ دانش آموز برگزیده پرسش مهر تقدیر شد.

و این بود سرانجام همایش برجام به فرجام رسیده، البته شانس آوردیم که فرم نظر سنجی در کار نبود چرا که مسئولین عزیز در ستایش برجام عزیز چیزی کم نگذاشته بودند.

فقط نکته‌ای که باقی می‌ماند، سردرگمی ذهن دانش‌‎آموزان حاضر در این همایش است که حضورشان در این مراسم برای چه بوده ‌است؟ نمایش حضور و استقبال پرشور مردم از مراسم یا تبیین دستاوردها و فرصت های بعد از برجام با سرودن شعرهای حماسی در مدح مسئولین!

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

8 پاسخ به “از بوسه رئیس آموزش و پرورش قزوین بر دستان میهمان مراسم و اشک های ریاست دانشگاه آزاد باراجین تا بیم از دست‌دادن ایمان دکتر صالحی!”

 1. دیان گفت:

  آقای قاسمی ، مطمئنا”با این پاچه خواری ها که چه عرض کنم “پاچه را با استخوان خوردن ها ” حتما” تا دولت کدخدا بر سر کار است اهالی هیر و قاسمی ها نیز بر مسند.

 2. نفس گفت:

  متاسفم اقای قاسمی……

 3. ناشناس گفت:

  اشکهای رئیس دانشگاه آزاد قزوین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  شما باور میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ایشان باید برای وضعیت فرهنگی و نارضایتی کارکنان های های اشک بریزد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  و مکرو مکرالله و الله خیر الماکرین

 4. ناشناس گفت:

  ﺍﻗﺎﻯ ﻗﺎﺳﻤﻰ ﺳﻮﺩ ﻭﺯﻳﺎﻥ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺩﺭﺩﺳﺘﺎﻥ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﻧﻪ ﺩﺭ ﺑﻮﺳﻴﺪﻥ ﺩﺳﺖ ﻳﻚ ﺍﻧﺴﺎﻥ .

 5. سلام گفت:

  سلام به همه ی مخاطبان
  باباجون یه همایش برگزار شده شما چرا اینقدر دارید میسوزید؟

 6. بازنشسته گفت:

  قاسمی فرصت طلب عوض این م….. که همه میدانند تو داری از این موقعیت سو استفاده میکنی دنبال پاداش بازنشسته ها باش که ۱۸ ماه مانده و پرداخت نشده این کارها به تو ف….. ارتباطی ندارد خیانتی که در حق اصلاح طلبان و دولت روحانی کردی بسه

 7. ناشناس گفت:

  من با بقیه کار ندارم . اما آیا موسی خانی اشک ریخته؟؟؟؟؟؟؟؟
  اشک تم…..ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار