حاشیه های مراسم تودیع معارفه استاندار قزوین/ تدبیر و امید در قزوین وجود ندارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82283
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۱۲
شاخص : عصر امروز در حالی مراسم تودیع معارفه استاندار قزوین برگزار شد که این مراسم با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش خبرنگار شاخص نیوز عصر امروز مراسم تودیع و معارفه استاندار قزوین با حضور حسینعلی امیری، قائم مقام وزیر کشور برگزار شد.

این مراسم با حاشیه هایی همراه بود؛ از مهمترین این حاشیه ها می‌توان عدم حضور وزیر کشور و مرتضی روزبه استاندار سابق قزوین را نام برد.

شنیده ها حاکی از این دارد مرتضی روزبه از بدرفتاری‌های دولت تدبیر و امید ناراضی بود و با این کار اعتراض خود را اعلام کرده است.

حاشیه دیگر این مراسم دست نوشته هایی بود که دو تن از حاضران در این جلسه همراه داشتند و بر روی آنها نوشته شده بود: در استان قزوین خبری از تدبیر، امید و اعتدال نیست.

انتخاب همتی به عنوان استاندار قزوین زمانی اجرایی شد که مدت‌هاست مخالفان روزبه برای برکناری وی تلاش می‌کردند و این در حالی بود که اکثر مدیران و مسئولان قزوین از این تغییر و تحول رضایت نداشتند.

لازم به ذکر است فریدون همتی استاندار جدید قزوین مدیرکلی صدا و سیمای مراکز استان‌های ایلام، آذربایجان غربی و کرمانشاه ، سرپرستی استانداری قم ، مشاور ارشد وزیر کشور و یک دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

IMG_6983

 

مطالب مرتبط

3 پاسخ به “حاشیه های مراسم تودیع معارفه استاندار قزوین/ تدبیر و امید در قزوین وجود ندارد”

  1. دیان گفت:

    جناب روزبه این برای دومین بار است که شما از این جماعت سازندگی ، اصلاح طلب و امید اعتدال ( جمعا”فتنه چی ) بی مهری می بینید . یک بار امروز و یک بار هم در دولت اصلاحات . آیا باز هم معتقد هستید این جماعت ، صالح و مستحق حمایتند ؟ از بازی کردن در اردوگاه هاشمی بجز خوردن خنجر از پشت وفاصله پیدا کردن با ولایت مداران چه چیز دیگر تا کنون نصیب شما برادر بزرگوار شده است .والله برو بچه های خط امامی و پیرو ولایت نه تنها قلبا”به شما علاقه دارند بلکه شما برادر عزیز را جزء السابقون ودر کنار خودشان میدانند ، شاهد این گفتار هم حمایت های تمام قد از حضرتعالی طی این چند ماه علی رغم انتقادهائی که به بعضی از افعال شما داشتند میباشد .در خاتمه این حقیر خدمت شما برادر عزیز عرض میکنم ، مطمئن باشید خروج از حلقه مسئولیت های اصلی این دولت نه تنها برای کسی نقطه منفی به حساب نمی آید بلکه از الطاف خداوند است و یقینا” بودن شما در جوار ایثارگران و شهدای گرانقدر در این عزت شما موثر بوده است . خداوند همیشه نگهدار شما باشد.

  2. م - الف گفت:

    از نویسنده مطلب جمعا فتنه چی کما تشکر دارم وبه برادر ارجمند جناب اقای روزبه عرض میکنم شما حقا و انصافا قصد پرداختن به دین مردم در کنار دنیاشان داشتید ولی دنیا پرستان تحمل ان را نداشتند بسیجی ارزشی خداقوت همینکه شما همه هم وغم خود را در پرداختن به منویات سفررهبری به قزوین مصروف داشتید نشان از ولایت مداری شماست که دگر اندیشان ومرعوبان فقط هوای نفس خود را میدیدند وبس استفاده از نیروهای ارزشی در حد مقدورات نیز نشان ازاین بود که شماتفکر سراسر باندی وگروهی دولت مثلا تدبیر وامید را قبول ندارید توفیق جنابعالی را در خدمت به ولایت ومردم ولایت مدار ازخداوند متعال خواستاریم

  3. علی گفت:

    برخورد ورفتار زننده ونامهربانی و تحت فشار قرار گرفتن مرحوم مهندس امامی استاندار اسبق از سوی خود اصلاحاتی ها بعداز سفر مقام معظم رهبری به قزوین ،و عجیب امروز پیگیری مصرانه مصوبات همان سفر در راستای رشد وتوسعه استان از سوی آقای روزبه و اینگونه مزد خدمت دادن در برابر خدمات ارزشمند وتلاش شبانه روزی و ومدیریت قابل قبول و صداقت و مقبولیت واخلاق مداری آقای روزبه در میان تمامی اقشار از مسئولین ومردم وایثارگران وخانواده شهدا وجانبازان وآزادگان ونیروهای ارزشی وانقلابی وهمرزمان دیروز باز نشان داد این جماعت هرچند کم ولی پرسروصدا وهوچی گر که از سر هوای نفس وجاه طلبی ومنیت ، چشم بستن به خوبی ها عادتشان است به تنها چیزی که نمی اندیشند خدمت ومصالح کشور واستان وانبوه مشکلات در کشاورزی وصنعت ودر میان جوانان ومردم است خلاصه اینکه باید گفت بقول قرآن کریم “عسی ان تکرهوا شیئا” وهو خیرا” لکم …” خدا خریدار صداقت ودرستی وخدمت شما شده است لذا آقای روزبه سود کرده است وبرای او انشاءاله خسارتی نیست چون جنس اوبا آنها فرق داشته ودارد امید وتدبیر برای آنها فقط یک شعار برای رای جمع کردن است وبس .شاید برای امثال آقای ابوترابی ها هم ای بگی نگی درسی هایی داشته باشد فاعتبروا یا اولوالابصار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار