حجت الاسلام حسینی و دکتر فاطمه محمدبیگی گزینه‌های پیشنهادی اصولگرایان در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91938
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۱۷
دبیر جبهه پایداری استان قزوین خبر داد:
شاخص : دبیر جبهه پایداری استان قزوین در خصوص اعلام اعتلاف اصولگرایان استان قزوین گفت: حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی و دکتر فاطمه محمدبیگی به عنوان 2 گزینه نهایی در جریان اصولگرایان معرفی شده‌اند.

حامدکبودوند در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، در خصوص اعلام اعتلاف اصولگرایان استان قزوین گفت: حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی و دکتر فاطمه محمدبیگی به عنوان ۲ گزینه نهایی در جریان اصولگرایان معرفی شده‌اند.

عضو شورای اعتلاف اصولگرایان در ادامه گفت:  با حضور شخصیت‌های حقیقی و حقوقی در استان با محوریت سه تشکل حزب موتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران، جبهه پایداری و دیگر تشکلهای وابسته به این مجموعه ها طی جلسات فشرده و بررسی های تخصصی از میان ۱۷ نامزد مجلس اسلامی که به جریان اصولگرایی نزدیک بودند ۲ فرد مطرح شده انتخاب شدند.

دبیر جبهه پایداری استان قزوین درخصوص مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:  با توجه به نظر جامع مدرسین حوزه علمیه قم و روحانیت مبارز آیت‌الله محمود رجبی و آیت الله علی اسلامی  نیز به عنوان لیست نهایی نامزدهای خبرگان رهبری معرفی شده اند.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی جایگاه قانون گذاری است، تصریح کرد: طبعا کسانی می‌توانند به مجلس شورای اسلامی راه یابند که  به قوانین پایبند باشند.

این مسئول با اشاره به اینکه تمکین به قانون تنها راه اقتدار سیاسی و اجتماعی یک کشور است، گفت: اگر فردی توسط شورای نگهبان واجد شرایط شناخته نشود درصورت عدم تمکین از رای صادره، این اقدام به طور طبیعی با قانون کشور در تعارض خواهد بود.

کبودوند در خصوص اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان کرد: در همه نظام های سیاسی و دولتهای موجود در دنیا، حضور و حمایت حداکثری آحاد جامعه موجب اقتدار و توانمندی آن کشور می شود.

وی با بیان اینکه تبلور اقتدار اجتماعی با حضور حداکثری آحاد ملت شدنی است گفت: ملت همیشه در صحنه و سهیم ایران اسلامی در عرصه های مختلف توانسته اند با حضور هوشمندانه خود این اقتدار را به رخ جهانیان بکشند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار