حدود ۲۰ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161219
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قزوین:
شاخص : مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: سامانه‌های تردد شمار این اداره کل از روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۶ تا پایان روز دوشنبه سیزدهم فروردین ۱۹میلیون و ۹۱۷ هزار و ۷۹۳ تردد را به ثبت رسانده‌اند.

افشین پیرنون مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: همزمان با سفرهای نوروزی ۹۷ بر اساس اطلاعات دریافتی از ۴۶ دستگاه سامانه تردد شمار بر خط راهها در محورهای مواصلاتی استان قزوین آمار کل تردد ثبت شده در روز دوشنبه ۱۳ ام فروردین ماه ۷۶۲ هزار و ۷۹۱ وسیله نقلیه بوده است.

وی بیان کرد: از روز ۲۳ اسفند ۹۶ تا ۱۳ فروردین ماه ۹۷،   ۳ میلیون و ۲۰ هزار و ۸۲۳ دستگاه خودرو وارد استان و ۲ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۷۲۰ دستگاه خودرو از استان قزوین خارج شده است.

پیرنون تصریح کرد: سامانه های تردد شمار این اداره کل در محورهای استان قزوین از روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۶ تا پایان روز دوشنبه ۱۳ ام فروردین  ماه ۱۳۹۷   ۱۹ میلیون و ۹۱۷ هزار و ۷۹۳ تردد را به ثبت رسانده اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱.۹۸ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از ۲۳اسفند سال گذشته تا ۱۳ فروردین امسال،  ۱۰۲ هزار ۹۳۸  نفر مسافر توسط ۸۵۱۹ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی (اتوبوس، مینی بوس، سواری) دراستان جابجا شدند.

پیرنون در پایان افزود: مسافر جابجا شده در نوروز ۹۷ نسبت به مدت مشابه (نوروز ۹۶ ) ۵.۲۵ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار