حذف یارانه پردرآمدها در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64089
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، بر حذف یارانه پردرآمدها تاکید کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با تاکید بر حذف یارانه پردرآمدها، اظهار کرد: ماهانه حدود ۶۵۰ میلیارد تومان یارانه در استان پرداخت می شود که اگر نیمی از این مبلغ در امر صنعت، تولید و کشاورزی هزینه شود بسیاری از مشکلات استان برطرف می‌شود.

استاندار قزوین تصریح کرد: ساماندهی زباله های خانگی، بیمارستانی و صنعتی در استان باید با جدیت و همت مضاعف دنبال شود و امسال وضعیت بهتری پیدا کند.

روزبه با بیان اینکه بسیاری از متخصصان پزشکی استان از وضعیت زباله ها و سونامی سرطان و ام اس و بیماریهای صعب العلاج اظهار نگرانی کرده اند، خاطرنشان کرد: اگر یک واحد صنعتی فعال و خوب به مسائل زیست محیطی بی تفاوت باشد بهتر است تعطیل شود و به آن نیازی نداریم.

وی با اشاره به اینکه باید از تحقیق و پژوهش و ایده های برتر و شرکت های دانش بنیان استفاده کنیم تا موانع تولید برطرف شود، افزود: در شرایط کنونی و در دوران پس از مذاکرات با مدیریت جدید باید خود را آماده کنیم و با توجه بیشتر به شرکت های دانش بنیان زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه را فراهم کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

0 پاسخ به “حذف یارانه پردرآمدها در قزوین”

  1. اميران گفت:

    جناب آقای روزبه در دولت سازندگی خیلی از این پولها مصرف شد و مرشد شما ( آقای آقاخان )اظهار میداشت این مبالغ برای آینده نتیجه میدهد وحالا ما شاهد آقازاده ها و وزرای میلیاردر هستیم . حالا از کجا معلوم است با حذف یارانه ها بازهم عواید آن به حلقوم کثیف آنها ریخته شود. فلذا لطف کنید هر خدمتی که میخواهید برای مردم انجام دهید از سایر بودجه ها باشد و با جیب مردم کاری نداشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار