مغازه گل فروشی در خیابان سلامگاه قزوین طعمه حریق شد+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160224
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
حوادث؛
شاخص : فرمانده شيفت ايستگاه شماره 3 سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين از اطفاء حريق مغازه گل فروشي در خيابان سلامگاه خبر داد.

اکبر شیخی  فرمانده شیفت ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه روز جمعه ۱۸ اسفند ماه از آتش سوزی یک باب مغازه گل فروشی در خیابان سلامگاه قزوین خبر داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه‌های شماره سه مولوی و یک باغ دبیر به محل اعزام و مشاهده کردند این مغازه طعمه حریق شده و شعله های آتش و دود داخل مغازه به سرعت در حال گسترش و سرایت به اطراف است.

این مسئول ادامه داد: حضور به موقع آتش نشانان در کمتر از یک دقیقه به محل حادثه موجب شد تا با وجود مقدار زیادی گل‌های پلاستیکی و مواد قابل اشتعال داخل مغازه، حریق در همان لحظات اولیه اطفاء شود و با سرعت عمل آتش نشانان از گسترش حریق و سرایت شعله های آتش به مغازه های مجاور و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آید.

شیخی در خاتمه با اشاره با اینکه علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان واحد علت یابی این سازمان در دست بررسی است، افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و تحویل صحنه حادثه به مالک ماموریت خود را به پایان رساندند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار