حرکت زشت و عجیب کاپیتان تیم ملی! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69601
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹
شاخص : کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با خبرنگاران رفتار زشت و به دور از شانی داشت.

به گزارش پایگاه شاخص ،ستاره ها خیلی زود جایگاه قبلی خود را فراموش می کنند. آنها همان هایی هستند که در زمان گمنامی همیشه از این شکایت می کردند که چرا رسانه ها به آنها توجه نمی کنند. اما همان هایی که رسانه ها را می خواستند امروز برخورد خوبی با اصحاب رسانه ندارند. نمونه اش کاپیتان تیم ملی والیبال ایران یعنی سعید معروف که ستاره بی چون و چرای والیبال ایران است. این ستاره بخش مهمی از محبوبیت خود در جامعه را مدیون و مرهون همین رسانه هاست اما با رفتار اخیر خود نشان داد چگونه می تواند یک قدر نشناس واقعی باشد.

سعید معروف پس از تمرین تیم ملی بر خلاف روال معمول حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و خبرگزاری‌ها نشد. وقتی چند خبرنگار دلیل این موضوع را جویا شدند، معروف اعلام کرد که برخورد فیزیکی خواهد کرد!

برخی از اطرافیان تیم ملی دلیل این رفتار عجیب سعید معروف را انتقاد از وی پس از عملکرد تیم ملی در جام واگنر اظهار کردند.

آیا انتقاد کردن ماهیت بدی دارد؟ آیا قبول واقعیت ها برای کاپیتان تیم ملی والیبال ایران تا این اندازه سخت است؟ اصلا همیشه باید از سعید معروف تعریف کرد و با توصیفات اغراق گونه مقدمات رضایت و دلخواه او را فراهم آورد؟

 

منبع : جام نیوز

 

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “حرکت زشت و عجیب کاپیتان تیم ملی!”

  1. هانیه گفت:

    بایدبگم که این شماهاهستین که فقط میتونین اخبارکذب به مردم بدین وبرای قهرمانان ملی حاشیه بسازین واقعا شرم آوره کاپیتان تیم ملی والیبال بسیارمحبوب هستن وبا این حرفا نمیتونین ازمحبوبیت ایشون کم کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار