حرکت عظیم مردم قزوین پاسخی محکم برای فتنه‌گران بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155311
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان  مطالبات مردم نیز در راستای مشکلات اقتصادی و اشتغال بوده اما به علت کوتاهی دولت مردان در انجام مسائل کشور جریانی به صورت فتنه شکل گرفت.    

آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان صبح امروز در حاشیه راهپیمایی مردم قزوین علیه فتنه گران و اقدامات آشوبگران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: این راهپیمایی در حقیقت بیانگر خواسته‌ها و مطالبات مردم در راستای بیانات رهبر فرزانه انقلاب است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان افزود: قاچاق کالا موجب تعطیلی کارخانه‌ها شده و مردم را به بیکاری کشانده است لذا مطالبه ما از مسئولان پویایی اقتصاد و اجرای اقتصاد مقاومتی است.

عابدینی در ادامه با بیان اینکه مطالبات مردم به حق است تصریح کرد: به علت کوتاهی دولتمردان در رفع مشکلات کشور، جریانی به صورت فتنه شکل گرفت به طوری که اجانب وارد مسائل داخلی کشور شده و وانمود به همکاری با مردم می‌کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: مردم در این حرکت عظیم علاوه بر تذکر به دولتمردان در انجام وظایف خود، دشمن را سرجای خود نشانده و خیالات و خواب‌های باطل را به یاس کشاندند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار