حریق مغازه کبابی در خیابان نواب قزوین مهار شد+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 163212
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
شاخص : فرمانده شیفت ایستگاه شماره شش سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: با تلاش و حضور به موقع آتش نشانان حریق مغازه کبابی در خیابان نواب شمالی قزوین اطفاء شد.

به گزارش شاخص، محمدرضا نوری اظهار کرد: در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۸ و ۱۷ دقیقه صبح روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ از مشاهده دود و  آتش سوزی در یک باب مغازه کبابی در خیابان نواب شمالی بالاتر از میدان حسن پور خبر داده شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه‌های شماره شش نواب و ۷ شهید مفتح در کمتر از ۳ دقیقه به محل اعزام و مشاهده کردند حریق در مجاورت یخچال و سیم کشی برق این محل به وقوع پیوسته و شعله های آتش و دود در حال گسترش و سرایت به سایر قسمتهای مغازه می‌باشد.

وی گفت: آتش نشانان با سرعت عمل و استفاده از تجهیزات مخصوص آتش نشانی در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی کانون حریق و خاموش کردن آتش با حداقل خسارت ممکن اقدام کرده و در ادامه با استفاده از دستگاه توربوفن نسبت به تخلیه دود و تهویه محل حادثه اقدامات لازم را بعمل آوردند.

فرمانده شیفت ایستگاه شماره شش سازمان آتش نشانی قزوین در پایان عنوان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و تهیه گزارش حادثه نسبت به تحویل مغازه به مالک اقدام کرده و به ماموریت خود پایان دادند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار