نظام سلطه به دنبال مدیریت جهان با مرکزیت صهیونیست است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 109132
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۵۰
جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا:
شاخص : جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا 8 سال دفاع مقدس را تنها دوره تربیت مدیران دانست و گفت: نظام سلطه به دنبال مدیریت جهان با مرکزیت صهیونیست است؛ امروز به جوانانی همان حسن باقری‌ها نیاز داریم.

سردار عظیم ابراهیم‌پور، مشاوره فرمانده کل سپاه و جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا عصر روز گذشته در حاشیه همایش “جریان انقلابی و غیر انقلابی” که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه بین المللی امام‌خمینی(ره) برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز اظهار کرد: جبهه حق و باطل از بدو خلقت  تا به امروز وجود داشته است.

وی با بیان اینکه نفوذ یهود در آیین انبیا به جهت تحریف و انهدام دین حق بوده، اذعان داشت: در طول تاریخ اسلام نیز همواره یهودیان به دنبال فرصت و بهانه‌ای برای نفوذ بودند.

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری عنوان کرد: دنیا به پیچ تاریخی نزدیک شده که هر چند صد سال یکبار تکرار می‌شود و سبک زندکی‌ها را تغییر می‌دهد لذا در این راستا باید تفکر انقلابی و زندگی اسلامی را ترویج داد.

این مسئول با بیان اینکه کشورهای دنیا به قدرت اسلام پی برده‌اند تصریح کرد: آمریکا نیز با علم به اینکه دنیا در حال حرکت از تمدن غربی به تمدن نوین اسلامی است به پای مذاکره آمده تا بتواند این پیچش تاریخی را به تعویق بیندازد.

ابراهیم‌پور با اشاره به حوادث سال ۱۹۴۵ و پایان جنگ جهانی دوم، گفت: دو کشور آمریکا و شوروی محور قدرت در آن زمان بودند که آمریکا تحت تاثیر صهیونسیت‌ها درصدد براندازی شوری و تک قطبی کردن حاکمیت جهان برآمد که در جنگی سرد و در سال ۱۹۹۰ آن را محقق ساخت.

وی در ادامه با اشاره به نحو نفوذ دشمنان در فکر و اندیشه جوانان، عنوان کرد: اقدام از طریق تبلیغ برند کوکاکولا و مک‌دونالد در بین مردم، خرید تصمیم سازان و وعده به آن‌ها و مدیریت یلتسین (رییس جمهور وقت روسیه) موجب حذف شوروی شد.

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا، ۸ سال دفاع مقدس را بهترین دوره تربیت مدیران دانست و ابراز کرد: نظام‌هایی همچون رسانه، اقتصاد، خانواده و فرهنگ تحت سلطه ‌صهیونسیت‌ها هستند که باید جوانان در غالب حسن باقری‌ها و افسران جنگ نرم و مانند خرمشهر آن‌ها را آزاد کنند.

این مسئول گفت: پیروزی انقلاب در سال ۱۹۷۹ کل معادلات جهان را تحت تاثیر قرار داد و در بین ملت‌ها تنها شیعه است که با هدایت حضرت ولی عصر(ع) برای مدیریت جهان برنامه دارد.

ابراهیم‌پور با بیان اینکه نظام سلطه به دنبال مدیریت جهان با مرکزیت صهیونیست است، ابراز کرد: در نظام سلطه حلقه‌ای از افراد وجود دارد که هریک عقبه‌ای در مدیریت بنیادهای خیریه، اندیشکده و دانشگاه‌ها داشته و شخصیت‌هایی چون اوباما تنها مهره‌هایی برای دستیابی به اهدافشان هستند.

وی با اشاره به سیاست‌های نظام سلطه خاطرنشان کرد: صهیونیست لازمه تسلط برجهان را احاطه بر قانون‌گذاری و تاسیس بنیادهایی همچون یونسکو و سازمان حقوق بشر دانسته تا قوانینی با خواست خود صادر کنند.

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا در ادامه افزود: تسلط بر علم راهکار دیگر است که با تعریف نظام آموزشی واحد که در آن به یادگیری سبک زندگی بی‌ توجهی شده، دانش‌آموزان را دچار کوته فکری می‌کند.

ابراهیم پور اضافه کرد: صهیونیست‌ها در تلاش هستند تا نخبگان را جذب و دانش آن‌ها را در جهت منفی به کار بگیرند که در صورت محقق نشدن اهدافشان، اقدام به حذف اندیشمندان می‌کنند.

وی در پایان ابراز کرد: کوتاهی عمر افراد از طریق تسلط بر طب تغذیه و انقطاع بین نسل‌ها و بالا رفتن سن ازدواج بحث‌هایی است که دشمنان اسلام در آن حساب شده عمل کردند.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار