ایران جانبی

» حسن یزدانی: به دنبال قهرمانی در مسابقات پیش رو هستم/ خروج از اردو ممنوع است
کد خبر: 208699
تاریخ انتشار: 18 اکتبر 2020 - 3:04
شاخص : قهرمان المپیک گفت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا در مسابقات پیش رو به عنوان قهرمانی برسم.

به گزارش شاخص، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای المپیک و جهان با بیان این مطلب افزود: از اینکه دوباره در خانه کشتی و اردو‌های تیم ملی حاضر شدم خوشحال هستم.

وی ادامه داد: به خاطر شیوع ویروس کرونا، کشتی ۷ ماه تعطیل بود و ما به صورت انفرادی تمرینات خود را انجام می‌دادیم، خوشبختانه در شرایط آمادگی جسمانی و فنی خوبی قرار دارم و امیدوارم در این مدت کوتاه تا رقابت‌های جهانی نیز زیر نظر کادر فنی به آمادگی کامل برسم.

یزدانی در مورد برگزاری رقابت‌های لیگ گفت: لیگ کمک خوبی به کشتی گیران جه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آمادگی حضور در مسابقات کرد و من نیز با برگزاری یک مسابقه شرایط خود را سنجیدم.

وی افزود: سوت مسابقه باعث می‌شود که کشتی گیر ۲۰ روز جلو بیافتد و برگزاری مبارزه و سرشاخ شدن با حریفان، در آماده سازی یک کشتی گیر بسیار مؤثر است.

دارنده مدال طلای المپیک در مورد شرایط برگزاری اردو تصریح کرد: فدراسیون همه شرایط را برای ما مهیا کرده و ما با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و به صورت قرنطینه به تمرینات خود می‌پردازیم و هیچ کس حق خروج از اردو را ندارد.

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم در پایان خاطرنشان کرد: هدفی جزء قهرمانی در مسابقات پیش رو ندارم و تمام تلاش خود را در این راه خواهم کرد و از مردم عزیز ایران می‌خواهم که برای موفقیت کشتی گیران در عرصه‌های پیش رو دعا کنند.


بیشتر بخوانید:

فرنگی کاران از امروز در خانه کشتی/ خوزستان با ۱۲ نماینده در اردوی تیم ملی

اهدای مدال آزادی به پیشکسوت کشتی آمریکا


انتهای پیام/1100

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار