«حضرت ماه»، خاطرات خود گفته رهبر انقلاب منتشر می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 54781
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۴:۱۹
شاخص : مدیر انتشارات «یا زهرا(س)» گفت: کتاب «حضرت ماه» مجموعه‌ای از خاطرات خود گفته رهبر معظم انقلاب از دهه ۶۰ تا پایان سال ۹۰ است. این کتاب حاوی خاطرات معظم‌له است که در سخنرانی‌هایشان به آنها اشاره کرده است.
سرویس فرهنگی شاخص-علی اکبری مدیر انتشارات «یا زهرا(س)» در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، به کتاب‌هایی که  با آنها به نمایشگاه کتاب تهران می‌آید اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال مردم از ۱۴ شماره قبلی کتاب‌های عکس انتشارات «یا زهرا(س)»، مجدد به نشر آنها پرداختیم.

وی افزود: ۴ عنوان کتاب عکس در قطع رحلی را آماده کرده‌ایم که در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد. عکس‌های این کتاب با موضوع جنگ بوده که یک جلد از آن اختصاص دارد به عکس‌های جاویدان اثر کاظم اخوان از دفاع مقدس و ۳ جلد دیگر، عکس‌های متفاوت از عکاسان مختلف است که در این کتاب جمع‌آوری شده است. هر جلد از این کتاب‌ها در ۴۰ صفحه منتشر شده است.

مدیر انتشارات «یا زهرا(س) در ادامه گفت: سال گذشته در نمایشگاه کتاب کتاب عکس حاج احمد که مجموعه‌ای تصاویر شهید حاج محمد ابراهیم همت بود را را به مخاطبان ارائه کردیم. امسال کتاب دیگری از همین مجموعه با نام «کاک احمد» را در نمایشگاه به مخاطبان ارائه خواهیم کرد.

او اضافه کرد: کتاب عکس «کاک احمد» تصاویری از حاج احمد متوسلیان است که در ۱۴۴ صفحه بیش از ۱۷۰ فریم تصویر از فرمانده تیپ همیشه پیروز ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) در قطع خشتی منتشر خواهد شد.

این ناشر کتاب‌های دفاع مقدس در ادامه گفت:  در راستای انتشار مجموعه کتاب‌های «یاران ناب»، شماره ۱۳ این مجموعه با عنوان «با دست‌های خالی» در نمایشگاه کتاب روانه بازار کتاب خواهد شد.
او افزود: این کتاب حاوی خاطرات شهید حسن طهرانی مقدم است که مهدی بختیاری آن را گردآوری کرده است. همچنین از این مجموعه، کتاب شماره ۱۵ آن با عنوان «حضرت ماه» نیز در نمایشگاه کتاب به مخاطبان و علاقه‌مندان به کتب خاطرات ارائه خواهد شد.

اکبری گفت: کتاب «حضرت ماه» مجموعه‌ای از خاطرات خود گفته رهبر معظم انقلاب از دهه ۶۰ تا پایان سال ۹۰ است. این کتاب حاوی خاطرات معظم‌له است که در سخنرانی‌هایشان به آنها اشاره کرده است.

وی افزود: کار گردآوری و تدوین این کتاب را خودم بر عهده داشته‌ام. کارهای مجوز این کتاب از سوی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب انجام شده و پیش از تعطیلات نوروز خبر دار شدم که با مجوز این کتاب موافقت شده است.

اکبری در پایان گفت: یک کتاب هم از حمید داودآبادی منتشر خواهد شد که موضوع آن هم مرتبط با یکی از شهدا است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار