حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن دشمنان را ناامید کرد/ دولتمردان با اختلاس‌ها برخورد کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158178
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22بهمن، تمام تبلیغات چندماهه دشمنان آمریکایی، انگلیسی و مزدوران آن‌ها در داخل کشور را خنثی کرد.

حجت الاسلام سیدمرتضی حسینی نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی ۲۲بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن، تمام تبلیغات چندماهه دشمنان آمریکایی، انگلیسی و مزدوران آن‌ها در داخل کشور را خنثی کرد.

وی افزود: ملت هوشیار و آگاه ایران، حافظ این انقلاب هستند و مزدوران و منافقان باید بدانند که راه به جایی نخواهند برد

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای تداوم راه شهدا و امام راحل باید عدالت را در حاکمیت ایجاد کنیم.

حسینی با بیان اینکه باید عدالت در جامعه گسترش یابد ادامه داد: قوه قضائیه، دولتمردان و مجلس باید به طور جدی با فساد مبارزه کنند.

وی تصیح کرد: مسئولین باید بدانند حضور مردم نشانه حمایت از نقص‌های آنها نیست و انتقادهای به‌حق آن‌ها پابرجاست و پیام مردم این است که این مشکلات را برطرف کنند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئولین باید با اختلاس‌ها برخورد جدی داشته باشند حتی اگر اختلاسگران از بستگان آ‌ن‌ها باشند.

حسینی در پایان افزود: نسل امروز باید بدانند که این انقلاب تنها راه آزادی و اقتدار آن‌ها است و بدون این مسیر هیچ حرکتی نخواهند داشت.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار