حضور حداکثری در انتخابات تضمین‌کننده امنیت ملی کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93455
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:
شاخص : کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در قزوین گفت: حضور حداکثری و پرشور مردم در صحنه‌های ملی موجب استحکام و اقتدار روزافزون نظام خواهد شد.

دکتر فاطمه محمدبیگی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز، با بیان اینکه عدالت طلبی مهم‌ترین معیار نماینده انقلابی و شایسته است، عنوان کرد: ایمان و اخلاص، ساده زیستی، کار و تلاش مخلصانه از ویژگی های دیگر نماینده ولایی محسوب می‌شود.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در قزوین افزود: ارجحیت منافع مردم، اجرای قانون و شجاع بودن در بیان مواضع به عنوان ویژگی دیگری از یک نماینده مردم سالار است.

دبیر انجمن پزشکان استان قزوین با بیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ در لایحه‌های تصمیم ساز کشور است، افزود: سران غرب با  ایجاد اختلاف درون نظام به دنبال راهی برای اعمال نفوذ و دستیابی به منافع شوم خود هستند.

این مسئول با تاکید بر اینکه پروژه نفوذ باید در سبک زندگی، فرهنگ، اقتصاد و اجتماع به طور جدی پیگیری شود، خاطرنشان کرد: در گذرگاه تاریخ انقلاب اسلامی با غلبه بر نفوذ، حرکت صریحی را در جهت رسیدن به آرمان‌ها دنبال می کنیم.

محمدبیگی در خصوص تعاملات با سایر کشورها بیان کرد: این تعاملات باید در راستای عزت و اقتدار ملی باشد که در نهایت منجر به شکوفایی اقتصادی، اجتماعی و پیشرفت تکنولوژیکی  شود؛ اگر کشوری بخواهد اقتدار و عزت انقلاب اسلامی را لکه دار کند قطعاً تعامل با آن  کشور را مورد تاکید هیچ فرد انقلابی نخواهد بود.

وی اولویت برنامه های آینده خود را اشتغال، ازدواج جوانان و مسائل بانوان عنوان کرد و افزود: بازیابی و هویت حقیقی زن در اجتماع و تحکیم خانواده مهم ترین اولویت جامعه اسلامی است.

محمدبیگی با بیان اینکه استان قزوین در ردیف ۲۹ بودجه قرار دارد تصریح کرد: کمبود بودجه تخصیص یافته به استان مهم ترین مشکل است که باید افزایش یابد.

وی اضافه کرد:  کم‌آبی و تامین آب شرب در دشت حاصلخیز استان در بخش کشاورزی و دیگر مشکلات مدیریتی در استان باید بررسی و راهکاری برای حل جستجو کرد.

عضو حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: همه باید به  قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند باشیم چرا که قانون لازم الاجراست و عمل نکردن به قانون خلاف شرع است.

این مسئول با تاکید بر اینکه سران غرب حق دخالت در امورات کشور عزیزمان را هرگز ندارند، ابراز کرد: دشمنان این مرز و بوم همواره با استفاده از تمام امکانات و عوامل خود سعی دارند در مسیر حرکت و رو به رشد انقلاب اسلامی خلل وارد کنند

محمدبیگی تصریح کرد: سران فتنه باید در برابر انقلاب، اسلام و دروغ‌های بزرگی که موجب انحراف عده‌ای از مردم شدند پاسخگو و از مردم بابصیرت ایران عذرخواهی نمایند.

وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات۷ اسفند گفت: حضور حداکثری و حمایت مردم در این صحنه‌ها موجب استحکام و اقتدار روزافزون نظام خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار