حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن‌شکن خواهد بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92101
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان:
شاخص : مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین با اشاره به اينكه حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن دشمن شكن خواهد بود گفت: حضور در اين راهپيمايي مقدمه حضور گسترده در انتخابات است.

حجت اسلام و المسلمین علی نعمت اللهی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، در خصوص برنامه های گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: برنامه های متعددی در این زمینه به مناسبت زنده نگه داشتن این ایام و آشناسازی نسل جوان به خصوص در مدارس تدوین شده است.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین با اشاره به اینکه پیوند ۲۲بهمن و هفتم اسفند یک پیوند عمیق است، تاکید کرد: مردم با حضور حداکثری در این عرصه‌ها، حماسه و وحدت ملی را به جهانیان نشان می دهند.

این مسئول با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن شکن خواهد بود گفت: حضور حماسی در این راهپیمایی مقدمه خلق حماسه دیگر در انتخابات است.

نعمت الهی در ادامه گفت: مردم استان هوشمندانه با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و انتخابات هفتم اسفند برای دفاع از ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی به میدان خواهند آمد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی فردا نشانگر ایستادگی و بینش سیاسی عمیق ملت به نظام جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات یک وظیفه ملی، شرعی و الهی است.

این مسئول تصریح کرد: شورای نگهبان نهادی رسمی، قانون گذار و نظارتی در جایگاهی مشخص است و هیچ فردی اجازه توهین به شورای نگهبان را ندارد ؛ این ارگان در کشور وظیفه قانونی خود را انجام می دهد.

وی در انتها با تقدیر از زحمات شورای نگهبان گفت: این شورا از جایگاه ویژه‌ای در کشور برخوردار است و قطعاً در راستای حفظ پاسداری از احکام اسلام و قانون اساسی تلاش حداکثری دارد.

انتهای پیام/۹۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار