حضور خادمان امام رضا(ع) در مدارس علمیه قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67470
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۵۷
شاخص : به مناسبت هفته گرامت و سالروز ولادت امام رضا(ع) گروهی از خادمان حرم ثامن الحجج با حضور در مدارس علمیه قزوین پرچم متبرک امام رضا(ع) را در این مدارس گرداندند.

شاخص: به مناسبت هفته کرامت و سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) ظهر شنبه گروهی از خادمین این امام رئوف با حضور در مدارس علمیه استان با جمعی از طلاب، اساتید و مدیران این مدارس دیدار کرده و پرچم متبرک این امام مهربانی را مدارس گرداندند.

۱۸۰۲۴۴۵

در این مراسم معنوی حجت الاسلام سید موسی ابراهیمی مدیر حوزه علمیه برادران ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع) به حضور ارزشمند و معنوی خادمین بارگاه ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) اشاره و گفت: همه ساله در دهه کرامت این برنامه از سوی آستان مقدس رضوی برای استان های سراسر کشور برگزار می شود.

حجت الاسلام ابراهیمی به استقبال بی نظیر مردم استان از خادمین اشاره کرد و گفت: این حضور بی نظیرمردم مؤمن و ولایتمدار و دوستدار خاندان اهل بیت عصمت و طهارت به خصوص حضرت امام رضا(ع) نشان دهنده عشق و ارادت به ائمه اطهار است.

مدیرحوزه علمیه قزوین یادآورشد: در خصوص دارالعباده بودن قزوین و این که این شهر دری از درهای بهشت بوده روایاتی وجود دارد و باید جایگاه معنموی قزوین با وجود امامزاده ها حفظ شود.

وی ادامه داد: برخی از علما واصحاب شهر قزوین از یاران حضرت امام رضا(ع) و ائمه اطهار بودند و این افتخار بزرگی برای مردم این شهر مومن ولایتمدار است.

حجت الاسلام ابراهیمی از دست اندرکاران برگزاری این برنامه تشکر کرد وخواستار تدام آن در طول سال شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار