حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین در تحریریه شاخص نیوز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170135
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت
شاخص : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با خبرنگاران شاخص نیوز دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، حجت‌الاسلام علی قابل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین صبح امروز به مناسبت روز خبرنگار در تحریریه پایگاه خبری شاخص نیوز، حضور یافت و این روز را به خبرنگاران این سایت تبریک گفت.

وی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران شاخص نیوز، اظهار کرد: ویژگی که ما برای شاخص نیوز نسبت به سایر سایت‌های خبری قائل هستیم این است که به دنبال خبرهای ناب و سوژه‌های بکر است که این خصیصه خود یک شاخصه برای رسانه محسوب می‌شود.

ارائه بالاترین خدمت با کمترین امکانات یک هنر است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود: شاخص نیوز به عنوان یک رسانه متعهد و مسئولیت‌پذیر خود را موظف به اثرگذاری در جامعه و فعالیت در راستای رسیدگی به دغدغه مردم می‌داند و ما لازم دانستیم تا از تلاش‌های این رسانه تقدیر و تشکر کنیم.

حجت‌الاسلام قابل با بیان اینکه امیدواریم این سایت همچنان شاخص باقی بماند تصریح کرد: با ارزش ترین عمل سخت‌ترین آن است؛ هنر آن نیست که همه امکانات و حمایت‌ها فراهم باشد بعد بگوییم که کار کنید بلکه بالاترین هنر این است که با کمترین امکانات بتوانیم موثرترین و مفیدترین قدم‌ها را برداریم و راندمان خدمت را بالا ببریم.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار