مسئولین استان در راهپیمایی روز جهانی قدس چه گفتند؟
کد خبر: 106742
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
در شاخص‌نیوز بخوانید؛
شاخص : راهپیمایی روز جهانی قدس در قزوین همزمان با سایر نقاط کشور با حضور تمام اقشار، از مردم عادی تا کسبه، دانشگاهیان، هنرمندان و مسئولین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، صبح روز گذشته راهپیمایی روز جهانی قدس در قزوین همزمان با سایر نقاط کشور با حضور تمام اقشار از مردم عامی تا کسبه، دانشگاهیان، هنرمندان و مسئولین برگزار شد.

برخی از مسئولین استان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، نظرات خود را در خصوص اهمیت این راهپیمایی و حضور مردم بیان کردند.

۱۳۹۳۱۲۱۳۱۰۳۴۳۰۴۴۴۴۸۵۷۹۳۴

سیل خروشان مردم در روز جهانی قدس بهترین پیام برای جهانیان است

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه سیل خروشان مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اصلی‌‌ترین پیام برای جهانیان است، اظهار کرد: نمایش همین وحدت، اخلاص، حماسه و مقاومت برای دلداری همه مسلمانان زیر سلطه و مستضعف به ویژه کسانی که در سرزمین‌های اشغالی گرفتار صهیونیست‌ها هستند بسیار اثرگذار است.

وی با اشاره به اینکه این راهپیمایی نماد خشم و نفرت علیه آمریکا و انگلیس به عنوان حامیان صهیونیست‌ها است، افزود: حضور گسترده مسلمانان، دشمنان اسلام را نا امید و در دل هر انسان آزاده‌ای امید پیروزی و برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامی و زمینه ظهور امام عصر(عج) را نوید می‌دهد.

zar abadi sedaye abyek

جامعه بشریت در مقابل ظلم سکوت نخواهد کرد

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک، البرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: روز جهانی قدس روزی است که مستضعفین جهان در برابر مستکبرین به پا می‌خیزند و حضور گسترده و جهانی مسلمانان نشان‌دهنده ضرورت و اهمیت این مراسم است.

وی افزود: مستکبران جهانی بدانند در مقابل ظلمی که انجام می‌شود جامعه بشریت هیچ‌گاه سکوت نخواهد کرد.

u163

اسرائیل یک توطئه‌گر بین‌المللی است

حجت‌الاسلام علی نعمت‌اللهی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه امروز اسرائیل در منطقه به عنوان یک توطئه‌گر بین‌المللی شناخته شده است، اظهار کرد: اسرائیل یک غده سرطانی است که بر سرزمین‌های اشغالی چتر سلطه انداخته است.

وی اضافه کرد: اسرائیل در سال‌های اخیرا با تغییر استراتژدی و ترفندهای دیگر مانند همراه کردن کشورهای به ظاهر اسلامی مانند عربستان با غده سرطانی دیگری در جهان اسلام خلق کرده که بر علیه ایران توطئه می‌کند.

این مسئول با اشاره به ضرورت راهپیمایی روز قدس، عنوان کرد: ما معتقدیم گروه‌های تروریستی همچون داعش ساخته و پرداخته لابی صهیونیست هستند و امروز باید همه مسلمانان و مردم آزاده هوشیار باشند.

نعمت‌اللهی تاکید کرد: ما شاهد هستیم که روز جهانی قدس با تمام عزتی که دارد در میان دولت‌ها مغفول واقع شده، کاش همه دولت‌های اسلامی در این روز به طور متحد وارد میدان می‌شدند در آن صورت اسرائیل دیگر در منطقه حرفی برای گفتن نداشت.

article

راهپیمایی روز جهانی قدس نشان‌دهنده انزجار مسلمانان از مستکبران است

مریم نخستین شورای شهر قزوین ابراز کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس نشان دهنده اوج انزجار مسلمانان از ظلم و ستم مستکبران است و تلاش همه ما این است که به تمام مستضعفین جهان کمک کنیم.

وی با بیان اینکه مردم قزوین با وجود گرمای هوا حضور پرشکوهی دارند، گفت: ما به همه خواهران و برادارانمان در سرزمین‌های اشغالی که مورد تهاجم قرار گرفته‌اند اعلام حمایت می‌کنیم و از مردم قزوین به خاطر این حضور باشکوه تشکر می‌کنیم.

download (1)

روز قدس متعلق به همه آزادی‌خواهان جهان است

محمد افشار مدیر عامل سازمان پدافند غیرعامل استانداری قزوین از روز قدس به عنوان یک روز بین‌المللی و جهانی یاد کرد و گفت: در این روز همه مسلمانان و آزادی‌خواهان از مظلومان و مستضعفان تحت سلطه اشغالگران حمایت می‌کنند.

وی افزود: وقتی ابرقدرت‌ها و مستکبران حمایت و مقاومت مردم آزاده و مسلمانان جهان را نظاره می‌کنند تاثیر بسزایی در سیاست‌های ظالمانه آن‌ها خواهد داشت.

download

روز قدس روز آرمان‌خواهی مردم مظلوم فلسطین است

مریم بیدخام سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین اظهار کرد: امروز روز آرمان‌خواهی مردم مظلوم فلسطین در برابر استکبار جهانی و دولت غاصب صهیونیست است.

وی عنوان کرد: در این روز تمامی مسلمانان یکپارچه برای دفاع از حقوق مسلم مردم مظلوم فلسطین به پا می‌خیزند.

۱۳۹۴۰۹۰۲۱۳۱۲۵۷۸۶۱۶۵۶۳۷۹۴

روز جهانی قدس روز نجات اسلام است

حسین صلح جو شورای شهر قزوین با بیان اینکه روز جهانی قدس روز نجات اسلام است، اظهار کرد: تمام مسلمانان عالم در این روز یکپارچه و با یک کلام واحد برای نجات فلسطین اعلام آمادگی می‌کنند.

۳۲۷۵۸۰

روز قدس روز اسلام است

هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه به فرمایش امام راحل روز قدس روز اسلام است، اظهار کرد: امروز مردم ایران اسلامی و مسلمانان جهان با حضور در راهپیمایی می‌خواهند بگویند مردم فلسطین تنها نیستند.

وی افزود : دل همه مردم اسلامی به ویژه مردم ایران با مستضعفان است و آرمان‌های آن‌ها را زنده نگه خواهند داشت و با تبعیت از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری تا محو کامل اسرائیل در صحنه حضور دارند؛ امیدواریم روزی این غده سرطانی و دست نشانده‌های آن در منطقه از بین بروند.

۱۳۹۴۰۹۰۴۲۰۱۵۱۱۲۵۱۱۴۵۱۰۴۵۲

نجات قدس و مسجدالاقصی یک تکلیف شرعی است

حجت الاسلام علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین کرد:  این جمعیت گسترده برای اعلام انزجار از جنایت رژیم اشغالگر قدس و دفاع از مظلومان فلسطین به میدان آمده‌اند.

وی با بیان اینکه نجات قدس و مسجدالاقصی از دست رژیم صهیونیستی  یک تکلیف شرعی است، گفت: مستکبران بدانند مسلمانان بیدار شده اند و زمانی که می‌توانستند قبله مسلمین را به زنجیر بکشند دیگر به پایان رسیده است.

معبودی عنوان کرد: حضور مقتدرانه مردم نشان دهنده این است که هیچ‌گاه از  مقدسات خود کوتاه نخواهند آمد و در آینده نزدیک ریشه این غده سرطانی را از بین خواهیم برد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار