حضور گسترده اصناف، بازاریان و کسبه شهرستان قزوین در مراسم روز 13آبان
کد خبر: 117997
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹
سرپرست حوزه مقاومت بسیج شهدای اصناف و بازاریان قزوین خبرداد
شاخص : سرپرست حوزه مقاومت بسیج شهدای اصناف و بازاریان قزوین از حضور گسترده اصناف، بازاریان و کسبه شهرستان قزوین در مراسم استکبارستیزی روز 13آبان سال جاری خبر داد.

علی مردانی‌فر سرپرست حوزه مقاومت بسیج شهدای اصناف و بازاریان قزوین در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص گفت: یوم الله ۱۳آبان نماد استکبارستیزی ملت ایران است؛ این روز فقط مختص دانش آموزان عزیز نیست و باید زمینه حضور همه اقشار و آحاد مردم در این راهپیمایی فراهم شود.

وی در ادامه گفت: برپایی باشکوه مراسم روز استکبارستیزی، رسالتی بزرگ و سنگین است و نشان از بصیرت و روحیه انقلابی ملت قهرمان ایران به ویژه نسل نوجوان و جوان این مرز و بوم دارد.

سرپرست حوزه مقاومت بسیج شهدای اصناف و بازاریان شهرستان قزوین تصریح کرد: بسیجیان اصناف، بازاریان و کسبه شهرستان قزوین همانند سنوات گذشته به منظور دفاع از ارزش‌های انقلاب و حمایت همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی در مراسم روز ۱۳آبان سال جاری حضور پرشور خواهند داشت.

وی در پایان ادامه افزود: روسا و اعضاء محترم اتحادیه‌های ۴۹گانه، بازاریان متدین قزوین همگام با سایر مردم ولایتمدار استان باحضور در مراسم روز استکبارستیزی ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی، بر ادامه راه شهدا و حمایت از مقام عظمای ولایت تاکید خواهند کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار