مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده امنیت کشور است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94088
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۰۵
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین از حضور5 هزار رأی اولی در استان خبر داد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده امنیت کشور است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، ایوب رحیمی پیش از ظهر روز گذشته در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی که در استانداری قزوین برگزار شد، با اشاره به روزهای  آخر تبلیغات برای کاندیداهای انتخاباتی اظهار کرد: فضای خوبی در استان و کشور برای انتخابات این دوره به وجود آمده و مردم نیز با شور خاصی با حضور در صحنه منتخب خود را انتخاب کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین با بیان اینکه پنج هزار رای اولی در دراستان کاندیدای خود را انتخاب می کنند، تصریح کرد: ملت ایران همواره با حضور پرشور در همه صحنه ها وفاداری خود را به نظام اسلامی اثبات کرده اند.

این مسئول خاطرنشان کرد: تخلفات قانونی نسبت به دوره های قبلی انتخابات کاهش داشته و در خصوص تخلفات جزئی تذکرات لازم به ستاد انتخاباتی داده شده و طبق موازین برخورد شده است.

رحیمی با اشاره به حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک بیان کرد: با تایید ۴۶ کاندیدای شورای اسلامی توسط شورای نگهبان و با انصراف ۹ کاندید، در حال حاضر ۳۷ کاندیدای انتخاباتی برای ورود به خانه دولت با هم رقابت می‌کنند.

وی در ادامه افزود: در شهرستان تاکستان نیز ۱۶نفر تایید صلاحیت شدند که با انصراف ۴نفر هم اکنون۱۲نفر با یکدیگر در حال رقابت هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآور شد: در شهرستان بوئین زهرا با انصراف یک نفر، ۲۰نفر از کاندیداها در انتخابات حضور دارند.

این مسئول با بیان اینکه هزار و یک شعبه اخذ رای در استان قزوین وجود دارد عنوان کرد: از این تعداد  شعب اخذ رای ۷۴۵ صندوق ثابت و ۲۵۶ صندوق سیار است.

رحیمی با اشاره به همکاری بیش از ۲۰ هزار نفر در ستاد برگزاری انتخابات ۹۴ گفت: تعداد واجدین شرایط برای رای دهی ۸۸۷ هزار و ۱۴۶ نفر هستند که از این تعداد ۶۴۲ هزار و ۹۴۶ نفر برای حوزه قزوین البرز و آبیک است.

وی با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات پیشرو، گفت: دنیای استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی چشم به این روزهای حساس و سرنوشت ساز دوخته‌اند تا به انقلاب اسلامی ایران ضربه بزنند؛ قطعاً حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتماسفند تضمین‌کننده امنیت کشور است.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار