حفظ ارزش‌ها و باورهای مذهبی اصلی ترین تفکر بسیج/ بسیج نماد اقتدار‌، مقاومت و بصیرت ملی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82430
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین:
شاخص : فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به اینکه بسیج نماد اقتدار‌، مقاومت و بصیرت ملی است، گفت: این قشر همواره در مقاطع حساس و سخت با خنثی‌سازی توطئه‌های فراروی کشور‌ گام‌های موثری را برداشته است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سردار محمد شاهرخی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که دیروز با حضور مسئولان استانی در سالن سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج بیان کرد: تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف خداوندی و از برکات انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به اینکه بسیج نماد اقتدار‌، مقاومت و بصیرت ملی است اظهار کرد: این قشر همواره در مقاطع حساس و سخت با خنثی‌سازی توطئه‌های فراروی کشور‌، در همه‌ی ابعاد مختلف اعم از فرهنگی‌، اقتصادی‌ و اجتماعی‌ گام‌های راهبردی تعیین کننده‌ای را برداشته است.

این مسئول عنوان کرد: سیاست های بسیج تقویت روحیه استکبار ستیزی، ایستادگی و مقاومت، تبیین اقتصاد مقاومتی، معرفی بسیج، نمایش اقتدار و آمادگی بسیج و همچنین تبیین توانمندی ها و ظرفیت ها در جلوگیری از نفوذ دشمن است.

شاهرخی در ادامه هوشیاری در مقابل تلاش دشمن برای نفوذ پیچیده و تدریجی را ضروری دانست و تصریح کرد: مهم ترین و اصلی ترین فکر و دغدغه بسیج، حفظ ارزش ها و باورهای مذهبی و ملی است و تمام فعالیت‌ها در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری بوده و شرایط مناسبی برای فعالیت و شکوفایی مهندسان بسیجی فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: بسیج فضای نوآوری و شکوفایی را برای عرصه های پیشرفت فراهم کرده و توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است.

این مسئول با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری یادآور شد: بسیج یک فرهنگ است که امیدوارم در رفتار فردی و سازمانی ما جاری باشد تا هیچ قدرتی در دنیا توانایی مقابله با ما را نداشته باشد.

وی همچنین با تاکید بر کنترل قاچاق کالا افزود: مصرف کننده ایرانی درصورتی از کالای داخلی استقبال می‌کند که کیفیت آن افزایش یابد و به دنبال آن صنعت اقتصاد کشور ارتقاء می‌یابد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار