حفظ منابع آب و خاک وظیفه‌ای همگانی است
کد خبر: 117547
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
ریيس كل دادگستری استان قزوين:
شاخص : ریيس كل دادگستری استان قزوين حفظ منابع آب و خاک را وظیفه ای همگانی دانست و گفت: نباید تنها یک دستگاه را متولی این کار بدانیم.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، جمال انصاری صبح امروز در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: امروز با توجه به شرایط جامعه ناچاریم تا آنچه مربوط به شورای حفظ حقوق بیت المال است را در رویکردهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: همه دستگاه‌ها باید در طرح‌های استان همکاری داشته باشند و در کنار این همکاری از مأموریت‌های ذاتی غافل نشویم و آن را پیگیری کنیم.

رییس کل دادگستری استان قزوین اضافه کرد: باید مأموریت‌ها را منسجم‌تر ادامه دهیم و در حوزه آب مراقبت کنیم تا اجرای کارها به رویکردهای خصمانه میان بهره برداران منجر نشود.

وی افزود: در همه شرایط باید نگاه پیشگیرانه را مقدم بر کار کنیم تا بتوانیم مدیریت مناسبی را در اجرای برنامه‌ها داشته باشیم.

انصاری به موضوع پدافند غیرعامل اشاره کرد و اظهارداشت: مطابق قانون برنامه چهارم توسعه ، یکی از محورهای اساسی موضوع امنیت ملی، بحث پدافند غیر عامل است، با عنایت به اینکه این بحث از مباحثی است که دانش فنی آن در داخل کشور در حال شکل‌گیری است، شناخت دقیق‌تر مفاهیم و جایگاه این مبحث می‌تواند اقدامی موثر در این خصوص باشد.

وی تصریح کرد: توجه به وجود زمینه تهدیدات بالقوه و خطراتی که امنیت ملی ، استقلال و تمامیت ارضی کشور را نشانه گرفته ضرورت عقلی دفاع کاملا مشهود می باشد.

انتهای پیام/۱۳۰۰د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار