حقایق عجیب درباره فرمانروایان تاریخ+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96531
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۱۵
شاخص : اغلب کارهای آن رهبران است که سینه به سینه گشته و امروزه در کتاب‌ها تاریخ ما بیان شده‌است. اما بعضی موارد هم هستند که در کتاب‌های تاریخ نیامده‌اند که اکنون در مورد آن‌ها می‌خوانیم.

به گزارش شاخص نیوز ،از گذشته‌های دور رهبران مختلف با افکار و خلق و خوی مختلف بر مردم حکومت کرده‌اند.

در زمان‌ها مختلف رهبران مختلفی با رفتار مختلف گاه ظالم گاه مهربان و گاهی هم عجیب بر مردم حکوکت کرده‌اند. اغلب کارهای آن رهبران است که سینه به سینه گشته و امروزه در کتاب‌ها تاریخ ما بیان شده‌است. اما بعضی موارد هم هستند که در کتاب‌های تاریخ نیامده‌اند که اکنون در مورد آن‌ها می‌خوانیم.

۱٫    فرماندار رنگارنگ: اندرو جکسون به دلایل خوبی به چوب گردو پیر شهرت داشت. او از چندین دودل و ترور جان سالم به در برده بود. ولی در نهایت در سن ۷۸ سالی جان سپرد. او تنها سخت جان نبود بلکه دایره لغات وسیعی هم داشت.

حقایق عجیب درباره فرمانروایان تاریخ+تصاویر

۲٫    ننگ ریاضی: چارلز دی‌بی کینگ رئیس جمهور آفریقا در سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ بود که در حالی انتخاب شد که ۶۰۰ هزار رای آورد اما آمار شرکت کنندگان تنها ۱۵ هزار نفر بود.

حقایق عجیب درباره فرمانروایان تاریخ+تصاویر

۳٫    کنت دخترگونه: ادوارد هاید که فرماندار نیویورک و نیوجرسی بود در سال ۱۷۰۸ به خاطر رفتار عجیبش به انگلیس فرا خوانده شد چرا که در ملاء عام لباس دخترانه می‌پوشید و می‌خواست ملکه شود.

حقایق عجیب درباره فرمانروایان تاریخ+تصاویر

۴٫    مشکل واشنگتن: در تاریخ آمریکا ازجرج واشنگتن به عنوان پدر آمریکا یاد می‌شود. جرج واشنگتن از تمام شایعه‌هایی که در مورد فرزند نامشروع او و یا معشوقه‌اش بیان شده، تبرئه شده‌است.

حقایق عجیب درباره فرمانروایان تاریخ+تصاویر

۵٫    فرانکلین بد بو: یکی دیگر از افرادی که در تاریخ به آن پرداخته شده، بنجامین فرانکلین است. یکی از علایق او کشتن بوقلمون با برق و پخت آن برای مهمان‌ها بود. البته او در مهمانی‌ها به شدت الکل می‌نوشید.

حقایق عجیب درباره فرمانروایان تاریخ+تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار