حقوق‌های نجومی نباید به فراموشی سپرده شود
کد خبر: 110672
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۵۹
امام جمعه تالش در حاشیه نمایش فصل شیدایی:
شاخص : امام جمعه تالش گفت: مسئولین موظف به روشنگری مردم نسبت به حقوق‌های نجومی هستند و نباید گذاشت این تخلفات به فراموشی سپرده شود.

حجت‌الاسلام حسین انصاری امام جمعه تالش در حاشیه برگزاری نمایش فصل شیدایی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: فصل شیدایی یک رویداد بزرگ فرهنگی است که اثرگذاری بی‌نظیری در اقشار مختلف جامعه دارد.

وی در پاسخ به اینکه برخی از دستگاه‌های دولتی اقبالی نسبت به این نمایش نشان نداده‌اند، ابراز کرد: همان گونه که از محتوای فصل شیدایی برمی‌آید، مومنین همواره با استقامت و صبر پیروز خواهند شد.

امام جمعه تالش در همین زمینه افزود: دنیاپرستان و کسانی که به دنبال مسائل دنیوی هستند توسط شیطان فریب می‌خورند، امیدواریم مسئولین فرهنگی با توجه به رسالتی که دارند نسبت به رشد و تعالی در جامعه تلاش و تکلیف خود را به خوبی انجام دهند.

متاسفانه شاهد عملکرد ضعیف متولیان فرهنگی هستیم

انصاری با اشاره به عملکرد دستگاه فرهنگی کشور، تصریح کرد: به طور کلی هرچه از زمان وقوع انقلاب اسلامی فاصله می‌گیریم به علت جاذبه‌های دنیوی،متاسفانه شاهد هستیم که عملکرد دستگاه‌های فرهنگی ضعیف‌تر می‌شود.

مسئولین نگذارند حقوق‌های نجومی به فراموشی سپرده شود

وی در ادامه این گفت و گو در خصوص نحوه برخورد دولت با حقوق‌های نجومی، گفت: کسانی که می‌گویند این افراد مظلوم هستند؛ واقعا تعبیر بی ربطی را به کار برده‌اند!

امام جمعه تالش تاکید کرد: طبق بیان مقام معظم رهبری؛ دولت و مسوولین باید در اسرع وقت با این افراد برخورد جدی و پول‌های نامشروع را به بیت‌المال بازگرداند.

انصاری در پایان افزود: مسئولین موظف به روشنگری مردم نسبت به مسائل رخ داده هستند و نباید گذاشت این تخلفات به فراموشی سپرده شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار