ایران جانبی

» حق جهاد را با ایستادگی پای ارزش‌های دفاع مقدس و آرمان‌های انقلاب ادا می‌کنیم
کد خبر: 207033
تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2020 - 3:32
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: حق جهاد آن است که ما از ارزش‌های دفاع مقدس، آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های دین چه در دوران جنگ و چه پس از آن دفاع کنیم و تا نفس داریم پای ارزش‌ها ایستادگی کنیم.

وی ادامه داد: حق جهاد آن است که ما از ارزش‌های دفاع مقدس، آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های دین چه در دوران جنگ و چه پس از آن دفاع کنیم و تا نفس داریم پای ارزش‌ها ایستادگی کنیم.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن کسانی که به میدان دفاع وارد می‌شوند و با دشمنان مبارزه می‌کنند را در مقابل کسانی که در خانه‌ها می‌نشینند و به میدان نمی‌آیند برتری داده و فرموده این دو گروه با هم یکسان نیستند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: خداوند به کسانی که جهاد می‌کنند درجات والایی داده است؛ از خودگذشتگی، رشادت‌ها، تامین امنیت ملی، تلاش برای تبیین آرمان‌های دین درجات والایی است و خداوند به مجاهدان غفران و رحمت الهی عنایت می‌کند.

وی اظهار کرد: امیرالمومنین علیه السلام از کسانی که با جهاد همراهی نمی‌کنند گلایه می‌کند و می‌فرماید جهاد دری از درهای بهشت است و شما عزیزان در این مسیر گام برداشته‌اید که بسیار ارزشمند است و توفیق والایی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار