سفر هیئت دولت باید در جهت رفع کمبودهای استان باشد
کد خبر: 114596
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
رییس شورای شهر قزوین:
شاخص : رییس شورای شهر قزوین گفت: سفر هیئت دولت به استان نباید صرفا جنبه دیداری داشته باشد بلکه باید از مصوبات دولت برای پروژه‌های عمرانی، بهداشتی، درمانی و توسعه اشتغال استفاده کرد.

فرج‌الله فصیحی رامندی رییس شورای شهر قزوین در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به سفر آتی رییس جمهور به قزوین اظهار کرد: اصولا هدف از سفرهایی که هیئت دولت به استان‌ها انجام می‌دهد این است که از مصوبات دولت برای امور رفاهی و عمرانی استان استفاده و بهره‌برداری شود.

وی با اشاره به مشکلات عمده قزوین عنوان کرد: کمبود اشتغال، تعطیلی واحدهای صنعتی و عدم همخوانی تعداد تخت‌های بیمارستانی استان با استاندارد کشوری از جمله مشکلاتی است که باید از این سفر برای حل آن‌ها استفاده کرد.

سفر هیئت دولت باید در جهت رفع کمبودهای استان باشد

رییس شورای شهر قزوین اضافه کرد: باید در این سفر اعتبارات دولتی برای پروژه‌های شهری و همچنین توسعه و عمران استان جذب شود چراکه این سفر در صورتی مثمرثمر خواهد بود که برای استان تامین اعتبار داشته باشد.

فصیحی رامندی تصریح کرد: سفر هیئت دولت به استان نباید صرفا جنبه دیدار داشته باشد بلکه باید از مصوبات دولت برای پروژه‌های عمرانی، بهداشتی، درمانی و توسعه اشتغال استفاده کرد؛ در این صورت است که می‌تواند تاثیر مثبتی داشته باشد.

حل مشکلات استان در سفر هیئت دولت

این مسوول بیان کرد: باید تقاضاها و خواسته‌های مردم مطرح و پیگیری شود تا نتیجه دهد، سفر رییس جمهور تاثیراتی خواهد داشت اما اینکه تا چه میزان مفید خواهد بود به شرایط و نحوه عملکرد دولت بستگی دارد.

وی در خصوص عدم تحقق وعده ۱۰۰ روزه رییس جمهور گفت: تعیین زمان برای حل مشکلات احتمال خطا دارد مگر اینکه همه زمینه‎ها و امکانات مهیا باشد لذا وعده‌های صد روزه برای رفع مشکلات یک وعده غیر عملی است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار