حماسه ۹ دی تجلی بصیرت و هوشیاری ملت ایران علیه فتنه‌گران/ حوادث سال۸۸ انقلاب اسلامی را واکسینه کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 122781
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
یادداشت
شاخص : نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران در نهم دی ماه سال ۸۸ نفسی تازه کرد و به جهان ثابت نمود که مردم و حکومت در ایران اسلامی در پرتو ولایت فقیه حقیقتی واحد هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، بدون تردید سیاست‌های ظالمانه و منفعت طلبانه غرب و استکبار علیه ایران موضوع جدیدی نیست و با اندکی مطالعه در تاریخ می‌توان به عمق این خصومت‌ها که ریشه‌ای دیرینه دارد، پی‌برد.

استکبار و در راس آن آمریکا نشان داده‌اند که برای اعمال فشار، عقب نگه داشتن و تصویب تحریم‌های بیشتر علیه ایران حاضر به انجام هر عمل غیر انسانی هستند و حتی از کوچک‌ترین مسائل به حق جمهوری اسلامی ایران هم برای پیش برد اهداف شوم خود گذشت نکرده‌اند.

فتنه ۸۸ یکی دیگر از مصادیق بارز خصومت استکبار جهانی با جمهوری اسلامی ایران است که در آن با ملتهب کردن فضای داخلی کشور و خط دادن به عناصر داخلی خود و استفاده از خلاء آگاهی عمومی افرادی که نادانسته در مسیر از پیش تعیین شده و برنامه‌ریزی شده آن‌ها بازی خورده و قدم گذاشتند، توانستند بازی را به سمت خود ورق زده و اجماع جهانی را برای تصویب قطعنامه‌های ظالمانه و تحریم‌های جدید علیه ایران بدست آورند.

خیانت‌نامه سرکردگان فتنه سال ۸۸ با وزیر امور خارجه وقت آمریکا مبنی بر وضع تحریم‌های جدید علیه ایران که توسط مایکل لدین مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا فاش گردید گوشه‌ای از این پازل از پیش نوشته شده است.

آنجایی که قانون اساسی یک کشور مورد بی توجهی قرار بگیرد و زیر پا گذاشته شود بدون شک زمینه را برای هرج و مرج و در پی آن ناامنی فراهم می‌کند.

سران فتنه در همان ساعت‌های آغازین شمارش آراء شروع به قانون شکنی کردند و در حالی که هنوز نتایج رسمی اعلام نشده بود خود را برنده انتخابات معرفی کردند.

در نهایت با القاء این مطلب که در انتخابات تقلب صورت گرفته است و بدون در نظر گرفتن راهکارهای قانونی برای پیگیری خواسته خود فضای جامعه را به سمت دلخواه و در نهایت با ایراد بیانیه‌های غیر مسوولانه به سمت اغتشاش و ناامنی کشاندند.

۶۶۳۹۷IMG_9623

چراغ سبز فتنه‌گران به دشمنان، راهی جدید برای تشدید تحریم‌ها بود

در این خط دهی‌ها، کشورهای غربی از جمله انگلیس از تمامی توان خویش و رسانه‌های خود، از جمله با به کارگیری بی بی سی فارسی برای ایجاد و دامن زدن به این فضای مسموم استفاده کردند.

سفارت انگلستان نقش قابل توجهی در این اغتشاشات داشت چراکه اسناد افشا شده توسط ادوارد اسنودن نیز حاکی از بکارگیری تکنیک‌های مختلف توسط سرویس اطلاعات انگلیس برای جذب معترضان و تهییج و خط دهی به آن‌ها بوده و همچنین ارتباط عوامل فتنه ۸۸ با عوامل سفارت انگلیس پس از این ماجرا مشخص و تایید شده است.

تا آنجایی که این فضای متشنج منجر به ایجاد اختلاف دیدگاهی میان افراد جامعه در تشخیص حق و باطل و در نهایت به وجود آمدن اختلافات شدید میان اقشار جامعه گردید.

خسارت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و مالی وارد شده به کشور و نظام در اثر این فتنه آنقدر زیاد بود که شاید بتوان فقط بخش مالی و اقتصادی آن را محاسبه کرد و تحمیل آن به نظام و ملت اسلامی ایران را بدون تردید می‌توان یکی از مصداق‌های استعمارگرایانه نام برد.

این چراغ سبز برای فشار به ایران توسط سران فتنه باعث شد تا راهی جدید برای تصمیمات خصمانه غرب علیه ایران گشوده شود.

تجدید پیمان با رهبری و نظام

یکی از مسائلی که همواره در تمامی دوران‌ها باعث شده تا اتحاد مردم حفظ شود و مقابل استعمار و تهدیدات آن‌ها بایستند، دینمداری مردم مسلمان ایران و تبعیت از رهنمودها و فرامین ولایت فقیه بوده و هست.

دشمنان به زعم خود بر آن بودند تا با تبلیغات فریبنده، چنان وانمود کنند که میان ملت ولایت‌مدار ایران و رهبری و نظام اسلامی فاصله ایجاد شده است اما به رغم تحرکات دشمنان، ملت ایران بار دیگر با حرکت میلیونی خویش و با حضور پرشور در حماسه ۹دی دگربار ولایی بودن خویش و تجدید پیمان با آرمان‌های اصیل انقلاب و نظام را به رخ جهانیان کشید تا درسی باشد برای دشمنان این سرزمین که در خیال واهی خویش در پی جدایی مردم، ولایت و رهبری و نظام از یکدیگر بوده‌اند.

اگر چه دشمن با اشتباهات و سکوت بعضی از خواص به نفع خود بهره برداری می‌کرد، اما ملت بزرگ ایران در نهم دی‌ماه۸۸ درسی از بینش و بصیرت را برای جهانیان به نمایش گذاشت و با تجمع بزرگ عاشورایی خود صراحتا اعلام داشت هرگز در برابر آنانی که در پی تضعیف ارزش‌های دینی و انقلاب باشند، سکوت نمی‌کنند.

ملت ایران به خواص نشان دادند که نمود عینی بصیرت و آگاهی، در واقع همان اقدام و عمل به موقع و در زمان مناسب است و بهترین و آخرین راهکار برای فتنه‌های طراحی شده از سوی دشمنان است.

۱۲۳۷۶۶

نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران در نهم دی ماه سال ۸۸ نفس تازه کرد

حماسه بزرگ عاشورای حسینی نقش بسزایی در مسیر‌دهی به مردم انقلابی ایران اسلامی برای ظلم ستیزی و ایستادگی در مقابل ظلم و ظالم داشته و دارد، از این رو دشمنان و سران فتنه از حضور اعضای ضاله بهائیت که حضور حدود یکصد نفری آن‌ها در حرمت شکنی روز عاشورا مشخص شد، حمایت کردند.

تا جایی که آن‌ها را مردم خداجو نامیدند و خواستند با این حرمت‌شکنی این فضای معنوی را در مقابل دیدگان جهانیان کم رنگ کنند تا بتوانند راحت‌تر به اهداف خود برسند.

دشمنان با برآوردهای غلط خود و حمایت خائنان ملت، به زعم خود چالشی‌ترین بحران را برای ایران اسلامی عملیاتی کردند اما با مشت محکم مردم مواجه شده و به پیوند نظام اسلامی با مردم و اقتدار حاصل از آن پی بردند.

درحقیقت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران در نهم دی ماه سال ۸۸ نفسی تازه کرد و به جهان ثابت نمود که مردم و حکومت در ایران اسلامی در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحدی هستند و از چنان ریشه، ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی هر توطئه را در نطفه خفه می‌کند.

و این سبب شد تا دشمنان انقلاب به ویژه آمریکا و صهیونیست‌ها با پاسخ کوبنده ملت مواجه شوند و دریابند که توانایی اجرای فتنه‌های خویش در برابر ملت بزرگ و انقلاب سترگ ایرانیان را نداشته و چاره‌ای جز کنارگذاشتن تحرکات خصمانه و عقب‌نشینی را ندارند.

۱۰۸۹۵۴_۲۷۸

کنار رفتن نقاب‌ها و آشکار شدن دشمنی غرب و پیوند فتنه با خارج

ملت فهیم و آگاه با حضور تاریخی خود نشان داد که انقلابیون واقعی را از مدعیان دروغین باز شناخته و به رابطه فتنه گران عاشورای ۸۸ با غرب و اجرای دستورات آن‌ها مبنی بر هتک حرمت به مقدسات آشنایی داشته و نقاب تزویر ازچهره سران فتنه و حامیان پشت صحنه آنان پایین کشیدند.

امروز تمامی افراد جامعه بخصوص قشر جوان و دانشگاهی و نخبگان این مرز و بوم وظیفه دارند تا با یادآوری اتفاقات گذشته و مشخص کردن نقاط تاریک اتفاقات و رویدادهای به وجود آمده برای این ملت و کشور دست به روشنگری زده و با بصیرت افزایی میان اقشار مختلف جامعه و بازخوانی ارزش‌های انقلاب اسلامی که ملت شریف ایران برای رسیدن و محقق کردن آن خون‌های زیادی را فدا کرده‌اند شرایط و راه‌های نفوذ دشمنان را بسته و از به وجود آمدن چنین اتفاقاتی جلوگیری کنند.

نویسنده: حامد اصل فلاح

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار