حماسه ۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 154177
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
دادستان عمومی و انقلاب قزوین:
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: حماسه 9 دی روز ماندگاری در تاریخ انقلاب اسلامی است و مردم آگاه و بابصیرت ایران مانند هر زمان دیگری برای دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام در صحنه حاضر شدند.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی اظهار کرد: این روز فرصتی برای تجدید بیعت با ولایت و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر لزوم پاسداشت حماسه ۹ دی افزود: همه ما موظف هستیم در این روز حمایت و پیروی خود را از آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و شهدا اعلام و به جهانیان نشان دهیم.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین ابراز کرد: دشمن تمام تلاش خود را به کار بست تا در سال ۸۸ با ایجاد فتنه و دخالت برخی از عوامل داخلی به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با حضور پررنگ مردم و با هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری نقشه دشمنان خارجی و داخلی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی نقش بر آب شد.

صادقی نیارکی تصریح کرد: حماسه ۹ دی روز ماندگاری در تاریخ انقلاب است و مردم آگاه و بابصیرت ایران مانند هر زمان دیگری برای دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام در صحنه حاضر شدند.

وی عنوان کرد: در سال ۸۸، فتنه گران چهره واقعی خود را نمایان کردند؛ باید در این روز از فتنه اعلام برائت کرده و با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین با بیان اینکه امام بزرگوار فرمودند؛ آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی کند گفت: امروز به برکت امام عصر (عج) و وجود ولایت فقیه، نظام اسلامی از عزت و اقتدار برخوردار است.

این مسئول با اشاره به نقش مردم در طول تاریخ انقلاب اسلامی اظهار کرد: حضور پرشور مردم در همه مراحل انقلاب اسلامی سرنوشت ساز بوده که نباید از آن غافل شد.

وی در پایان افزود: هرکجا که دشمن هوس کرد ضربه‌ای به انقلاب اسلامی و نظام بزند این حضور مردم بود که در تبعیت از مقام معظم رهبری نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار