حمام قدیمی پیرحصار در حال تخریب/ خطر ریزش دیوار کودکانمان را تهدید می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146106
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
ساکنان منطقه امامزاده علی(ع) قزوین عنوان کردند؛
شاخص : یکی از ساکنان محله امامزاده علی (ع) گفت: وقتی فرزندان ما برای بازی به کوچه می‌روند نگران هستیم چراکه خطر فروریختن دیورا آن‌ها را تهدید می‌کند.

جمعی از ساکنان منطقه امامزاده علی (ع) طی تماس با پایگاه خبری تحلیلی شاخص نیوز؛ به بیان مشکلات عمده‌ای که در این منطقه از شهر قزوین مواجه هستند، پرداختند.

یکی از ساکنان توضیح دادک حمام قدیمی در این محل به نام پیرحصار وجود دارد که قسمت‌هایی از دیوارهای آن ریخته و قسمتی دیگر هم در حال ریزش است.

وی افزود: وقتی فرزندان ما برای بازی به کوچه می‌روند نگران هستیم چراکه خطر فروریختن دیورا آن‌ها را تهدید می‌کند.

یک شهروند دیگر عنوان کرد: با توجه به اینکه مدرسه‌ای هم در این منطقه واقع شده و گاهی دانش‌آموزان مشغول بازی در نزدیکی این حمام هستند .

این شهروند قزوین اضافه کرد: پس از تخریب، بخشی از این دیور توسط پالت شکسته و زباله‌هایی همچون پتوی کهنه و حصیر پوشانده شده و در محوطه آن نیز اقدام به نگهداری مرغ و خروس  و گوسفند و سگ کرده‌اند.

وی تصریح کرد: این شرایط نمای بسیار زشت و بدی را در محله ایجاد کرده و منظره نازیبایی را در مقابل چشم شهروندان و ساکنان به وجود اورده است.

یکی دیگر از ساکنین گفت: شهرداری می‌تواند با ترمیم و رنگ‌آمیزی این دیوار منظره بهتری را ایجاد و از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

این شهروندان خاطرنشان کردند که بارها به شهرداری  و میراث فرهنگی مراجعه کرده‌اند اما ترتیب اثری داده نشده و وضعیت محله به همان شککل باقی مانده است.

شهروندان قزوینی که ساکن امامزاده علی (ع) هستند از مسوولان شهری خواستار رسیدگی هر چه زودتر به این مشکل شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار