حمایت از نظام با حضور مردم در انتخابات/ بنای نظام جمهوری اسلامی بر پایه رهبری و ولایت فقیه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94432
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۸
فرماندار قزوین:
شاخص : فرماندار قزوین با بیان اینکه بنای نظام جمهوری اسلامی بر پایه رهبری و ولایت فقیه است گفت: حضور مردم در صحنه و حمایت از نظام موجب اقتدار و ایجاد امنیت بیشتر در کشور می شود.

سید علی موسوی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به جایگاه ارزشمند ولایت فقیه اظهار کرد: بنای نظام جمهوری اسلامی بر پایه رهبری و ولایت فقیه است و این رکن را ملت ایران به صورت خود جوش پذیرفته و باید به قوانین آن هم پایبند باشند.

فرماندار قزوین با تاکید بر جلوگیری از نفوذ دشمن از تمام جوانب تصریح کرد: نفوذ دشمن در عرصه های فرهنگی، دینی و حتی اقتصادی جدی است به طوری که امروز بعد از برجام هیئت‌های مختلفی برای قرارداد به کشور ما سفر کرده اند که ممکن است یکی از راه‌های نفوذ باشد.

این مسئول تاکید کرد: همه مردم و مسئولین باید نسبت به نفوذ دشمن هوشیار باشند و با اقتدار تمام مانع رسیدن دشمن به اهداف شوند.

موسوی با اشاره به اینکه یکی از راه های نفوذ دشمن موضوع انتخابات است، ابراز کرد: مردم باید با شناخت و آگاهی کامل در مواقع حساس تصمیم بگیرند و با تمام نشاط و قوا مشارکت حداکثری خود را در انتخابات اعلام کنند چرا که خیر و صلاح مردم در تصمیم برای انتخاب شایسته است.

وی با اشاره به حوادث ۹ دی، خاطرنشان کرد: در فتنه ۸۸ مردم به خوبی موقعیت را تشخیص داده و با حضور در صحنه سرنوشت خود را رقم زده و در مقابل نفوذ ایستادند.

فرماندار قزوین در خصوص حمایت بی بی سی انگلستان و آمریکا از برخی جناحات گفت: با توجه به سخن رئیس جمهور ” ما نیازی به راهنمایی دیگران برای تصمیم کشور نداریم” و خوشبختانه مردم به بلوغ سیاسی کامل رسیده و قاطعانه کاندیداها را شناسایی و انتخاب می کنند.

این مسئول با بیان اینکه حتی یک رای هم در جایگاه خود با ارزش است، ابراز کرد: حضور مردم در صحنه و حمایت از نظام موجب اقتدار و ایجاد امنیت بیشتر در کشور می شود.

موسوی با بیان اینکه حضور با نشاط مردم در صحنه پیام دلگرم کننده ای برای دوستان و خبر مایوس کننده ای برای دشمنان خارجی است، افزود: با توجه به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات مقدمات حضور مردم فراهم شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار