حمایت از کارآفرینان کلید حل مشکل اشتغال است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 173907
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
معاون اقتصادی استاندار:
شاخص : معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: حمایت از کارآفرینی راهکاری برای حل موضوع اشتغال است و هیچ گونه کم کاری و سهل انگاری در حمایت از تولید و کارآفرینان پذیرفته نیست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه کارگروه اشتغال، اظهار کرد: حمایت از کارآفرینی راهکاری برای حل موضوع اشتغال است و در این راستا هیچ گونه کم کاری و سهل انگاری در حمایت از تولید و کارآفرینان پذیرفته نیست.

معاون اقتصادی استاندار قزوین بر دادن اختیارات بیشتر در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مسئولان استانی تاکید کرد و گفت: در این راستا شرایط بهتری برای تصمیم گیری ایجاد شده و با داشتن اختیارات بیشتر دیگر سهل انگاری و کم کاری از مسئولان قابل قبول نیست و باید تلاش ما بیشتر شود تا کار‌ها با سرعت بهتری انجام شود.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس کشور باید عزم همه مسئولان بر حمایت جدی از کارآفرینان باشد تا هیچ متقاضی کارآفرینی احساس نکند بانک مانع فعالیت است.

حبیبی با اشاره به اینکه امروز هر کسی که برای اشتغال و تولید و کارآفرینی در کشور تلاش می‌کند باید با جدیت حمایت شود، خاطرنشان کرد: اگر بانک‌ها در کنار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرند و عزم آن‌ها حمایت واقعی از تولیدکننده و کارآفرینان باشد می‌توانیم با کم کردن مشکلات اقتصادی به رونق اشتغال هم کمک کنیم.

وی اضافه کرد: با کمک بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی ذیربط باید نحوه پرداخت تسهیلات با روش‌های بهتری در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار