حمله با کفش به عکاشه پیامی به رژیم صهیونیستی بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95016
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
شاخص : نماینده پارلمان مصر که در جلسه امروز با کفش به‌سمت «توفیق عکاشه» دیگر نماینده پارلمان حمله کرده بود، تأکید کرد که این کار وی پیامی به رژیم صهیونیستی بود.

به گزارش شاخص نیوز به نقل از پایگاه خبری الشروق، «کمال احمد» نماینده پارلمان مصر که در جلسه امروز «توفیق عکاشه» دیگر نماینده پارلمان را به‌دلیل دیدار اخیر وی با سفیر رژیم صهیونیستی با کفش هدف حمله قرار داد، از اقدام خود دفاع کرد.

وی گفت که این کارش بیانگر موضع ملت مصر در خصوص دیدار عکاشه با سفیر رژیم صهیونیستی بود و این کفش نه‌تنها سر و صورت عکاشه را نشانه گرفت بلکه در واقع ضربه‌ای به کنست و رژیم صهیونیستی بود و مصر تحت هیچ شرایطی هرگز زانو خم نخواهد کرد.

حاضرین در جلسه امروز پارلمان با مشاهده حمله «کمال احمد» نماینده پارلمان با کفش به‌سمت عکاشه غافلگیر شدند و به‌دنبال آن دکتر «علی عبدالعال» رئیس پارلمان هر دو نماینده را از جلسه اخراج کرد.

بر اساس این گزارش، عکاشه امروز به‌همراه تعدادی از کارکنان شبکه ماهواره‌ای خود به داخل پارلمان آمد و در حالی که کارکنان وی را روی دوش خود گرفته و شعار «جانم فدایت عکاشه» را سر می‌دادند ناگهان با هجوم یکی از نمایندگان پارلمان به‌سمت عکاشه که وی را با کفش مورد کتککاری قرار داد، غافلگیر شدند.

پایگاه «رادیو اسرائیل» دو روز پیش گزارش داد که «حاییم کورن» سفیر رژیم صهیونیستی در قاهره روز چهارشنبه گذشته با «توفیق عکاشه» عضو پارلمان مصر در منزل وی دیدار و درباره فرصت‌های همکاری دوجانبه در زمینه‌های اقتصادی، کشاورزی و آموزشی گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش، این دیدار در منزل عکاشه و بنا به دعوت وی در فضایی مثبت و صمیمی برگزار شد و طی آن دو طرف توافق کردند که این دیدارها و گفت‌وگوها درباره موضوعات فوق الذکر ادامه داشته باشد.

از سوی دیگر منابع صهیونیستی گزارش دادند که «حازم خیرت» سفیر جدید مصر در تل‌آویو روز پنج‌شنبه گذشته در یک مراسم رسمی در مقر رؤسای رژیم صهیونیستی واقع در قدس اشغالی، با ریولین دیدار و استوارنامه خود را تقدیم وی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار