حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 173732
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
شاخص : عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد حمله تروریستی اهواز ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است.

به گزارش شاخص نیوز:حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و رییس فراکسیون دفاع و اقتدارملی مجلس درباره حادثه تروریستی اهواز گفت: حمله تروریستی اهواز که کار مزدوران استکبار بود، هیچ دستاورد نظامی محسوب نمی شود زیرا در این حمله افراد بی گناه کشته شدند.

به گزارش فارس وی اضافه کرد: گروهک تروریستی الاحوازیه که در کنار صدام معدوم و بعثی‌ها می جنگید و در جنگ تحمیلی از حمایت‌های رژیم صدامی برخوردار بود امروز جان کودکان و مردم کشورمان را می‌گیرد.

ذالنوری با بیان اینکه نظام استکباری خصوصاً آمریکا و دست نشانده هایش در منطقه ازجمله عربستان سعودی از گروهک‌های تروریستی حمایت می‌کنند، اظهار داشت: نیروهای امنیتی ایران به زودی از عاملان حمله تروریستی اهواز انتقام خون پاک و بیگناه مردم را خواهند گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با اعلام اینکه حمله تروریستی اهواز ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجای گذاشته، گفت: اکنون وضعیت امنیتی مطلوبی در اهواز برقرار است.

ساعت ۱۴:۱۱

علی‌حسین ظهر امروز با اشاره به «حمله تروریستی امروز در مراسم رژه اهواز» بیان داشت: متاسفانه تعداد شهدا به بیش از ۱۲ نفر و تعداد مجروحان نیز به بالای ۳۰ نفر رسیده است.

به گزارش میزان وی با بیان اینکه در بین شهدا و مجروحان حادثه تروریستی مراسم رژه اهواز، مردم عادی و اصحاب رسانه نیز بوده‌اند، افزود: مردم برای بازدید از مراسم رژه آمده بودند که در معرض این حمله کور ناجوانمردانه قرارگرفتند.

معاون سیاسی استاندار خوزستان گفت: هم اکنون وضعیت در شهر اهواز عادی است و شهر در امنیت کامل به‌سر می‌برد.

ساعت ۱۱:۲۱

علی حسین حسین‌زاده معاون سیاسی استانداری خوزستان درباره وضعیت حادثه تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز گفت: تروریست‌ها ۴ نفر بودند که در پی این حادثه کور و بزدلانه ۱۰ نفر شهید شدند. ۲۱ نفر هم مجروح شدند.

به گزارش تسنیم وی افزود: تعداد شهدای ما در حال افزایش هستند و وضعیت برخی مجروحین وخیم گزارش شده و احتمال افزایش شهدا وجود دارد.

معاون سیاسی ادامه داد: در این بین یک نفر هم خبرنگار بوده که شهید شده است.

۱۰ نفر شهید و ۲۱ مجروح در حادثه تروریستی اهواز/ یک خبرنگار شهید شد

۱۰ نفر شهید و ۲۱ مجروح در حادثه تروریستی اهواز/ یک خبرنگار شهید شد

۱۰ نفر شهید و ۲۱ مجروح در حادثه تروریستی اهواز/ یک خبرنگار شهید شد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار