حمله وهابیون به اتوبوس زائران ایرانى در مکه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55464
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲:۵۷
شاخص : اين حمله به اتوبوس زائران ايراني در حالي رخ داده که کمتر از يک هفته از ماجراي تجاوز مأموران امنيتي فرودگاه بين المللي جده به دو نوجوان ايراني مي گذرد.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، اخبار رسیده از شهر مکه مکرمه حاکی از آن است که عصر روز گذشته اتوبوس حاملان زائران ایرانی در شهر مکه مکرمه  مورد حمله تعدادی وهابی قرار گرفت.

گفته می شود اتوبوس مورد حمله قرار گرفته، حامل ۲۵ زائر ایرانی بوده است.

در همین حال یکی از مقامات سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران ضمن انکار این ماجرا، در این باره گفت: این حادثه توسط چند کودک انجام شده است!

وى در ادامه افزود: بنده اعتقادی به این مطلب ندارم که این سنگ اندازی با برنامه ریزی قبلی بوده است.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت ایران با اشاره به این حمله به عنوان یک اتفاق ساده، افزود: این مدل تعرضات و سنگ پرانی ها را در عمره های سال های قبل نیز شاهد بوده ایم.

در پایان لازم به ذکر است، این حمله به اتوبوس زائران ایرانی در حالی رخ داده که کمتر از یک هفته از ماجرای تجاوز مأموران امنیتی فرودگاه بین المللی جده به دو نوجوان ایرانی می گذرد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:شیعه آنلاین

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “حمله وهابیون به اتوبوس زائران ایرانى در مکه”

 1. ناشناس گفت:

  اقای مسئول روز قیامت باید جواب این ندیدگرفتنی ها رو باید بدی
  از خدا و رو روز قیامت بترس نه عربستان
  حج عمره و تمتع باید قطع یا تحریم شود و بجایش زیارتگاه های امامزاده ها و اقاسیدهای کل کشور را زیارت کنند و با این در آمد می توانیم همه مقبره های امامزاده ها و آقاسیدها در کل کشور را تجدید بنا و یا نوسازی کنیم و اینجوری ال سعود از اینکه ما همچنان به شیعه بودن خودمان افتخار میکنیم حسرت و خون دلشان را میخورند
  تحریم عمره تمتع – تحریم عمره تمتع و تحریم عمره تمتع
  مرگ بر ال سعود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار