حمله گرگ وحشی به ۵ نفر از اهالی روستای خروسدره - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 136876
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۲۸
در شهرستان آوج اتفاق افتاد؛
شاخص : فرمانده انتظامی شهرستان آوج از حمله یک قلاده گرگ وحشی و مصدومیت پنج نفر از اهالی روستا در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ منصور خدایی فرمانده انتظامی شهرستان آوج در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی اعلام اورژانس شهرستان آوج با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حمله یک قلاده حیوان وحشی در روستای “قهوج” از توابع بخش مرکزی آوج و مجروح شدن سه نفز از اهالی این روستا ، هماهنگی های لازم با محیط زیست شهرستان آوج جهت بررسی موضع انجام گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دو مرد و یک زن از اهالی روستای قهوج در حمله گرگ وحشی به شدت مجروح و به مراکر درمانی منتقل شدند افزود: یک تیم از عوامل اداره محیط زیست جهت بررسی موضوع بلافاصله به محل اعزام که در حین بررسی موضوع از اهالی روستای “خروسدره ” از توابع بخش مرکزی آوج نیز طی تماسی از حمله یک قلاده گرگ وحشی و زخمی کردن دو نفز از اهالی این روستا خبر دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج اضافه کرد: بلافاصله عوامل اداره محیط زیست شهرستان آوج پس از کسب این خبر در محل حاضر و با مشاهده گرگ وحشی با شلیک اسلحه این گرگ را از پای درآوردند.

سرهنگ خدایی تصریح کرد: چهار نفر از مصدومان در مراکز درمانی شهرستان آوج مداوا و ترخیص و یک نفر دیگر به علت شدت جراحات وارده بر سر و صورت به بیمارستانی در استان جهت انجام درمان منتقل شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار