حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی قزوین ۳ کشته برجای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175265
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
رئیس پلیس راه استان:
شاخص : رئيس پليس راه استان قزوین از وقوع 2 فقره سانحه رانندگی منجر به فوت در 24 ساعت گذشته در راه های پلیس راه استان خبر داد.

سرهنگ نصراله بیگلری در گفت و گو با خبرنگار اجتماهی شاخص، اظهار کرد: در ساعت ۱۳ روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد تصادف در “سه راهی شامی شاپ” در محور تاکستان، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه تریلی کشنده “ولوو” با یک دستگاه وانت “نیسان” برخورد، که در اثر این حادثه متاسفانه راننده و سرنشین وانت “نیسان” به دلیل شدت جراحات وارد در دم فوت شدند.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه تجاوز به چپ وانت “نیسان” نسبت به کشنده “ولوو” بوده است.

بیگلری گفت: در حادثه ای دیگر در ساعت ۶:۴۰ صبح امروز در عوارضی “قزوین-زنجان” روبروی ساختمان پلیس راه، یک دستگاه خودروی پژو “پارس” پس از برخورد با یک دستگاه “سمند” به یک عابر پیاده نیز برخورد می کند که متاسفانه عابر پیاده به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت شد.

این مسئول ادامه داد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، عدم توجه به جلوی راننده “پژو پارس” نسبت به “سمند” و عابر پیاده علت این تصادف بوده است.

بیگلری در پایان به شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار