برخورد قاطع با متخلفان چهارشنبه‌سوری در قزوین/ حوادث چهارشنبه‌سوری نتیجه سهل‌انگاری مردم است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97050
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۱۰
دادستان عمومی و انقلاب قزوین تاکید کرد:
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: با کسانی که نظم عمومی را رعات نکرده و موجب شرارت و ایجاد مزاحمت برای شهروندان در چهارشنبه آخر سال شدند برخورد قاطعی خواهد شد تا عبرتی برای خود و دیگران باشد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در حاشیه بازدید از حادثه‌دیدگان و مراحل درمانی مصدومین چهارشنبه آخر سال در بیمارستان شهید رجایی قزوین در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص اظهار کرد: با توجه به اینکه بیشتر مردم به هشدارها و توصیه‌های نهادهای ذی‌ربط توجه کرده‌اند انتظار می‌رفت همین تعدادی که دچار سانحه شده‌اند، قوانین را رعایت می‌کردند تا با چنین صحنه‌های دلخراش مواجه نمی‌شدیم.

وی در ادامه افزود: عمده اتفاقاتی که اکنون شاهد آن هستیم متاسفانه در اثر سهل انگاری و عدم رعایت توصیه‌های پلیسی و پزشکی است.

نیارکی با بیان اینکه خوشبختانه مردم شهر قزوین امسال نسبت به سال‌های قبل همکاری بهتری با مسئولین داشتند، خاطرنشان کرد: مصدومینی که به این بیمارستان منتقل شده‌اند مربوط به شهرستان‌های دیگر استان است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اشاره به اینکه در شهرستان قزوین هیچ‌گونه اتفاق ناگواری تاکنون  رخ نداده است، اضافه کرد: حوادث دلخراشی که با آن مواجه بودیم مربوط به شهرستان‌های دانسفهان، بوئین زهرا و البرز است.

این مسئول قضایی در خصوص تدابیر تنبیهی برای متخلفان چهارشنبه آخر سال، تصریح کرد: قطعا با افرادی که نظم عمومی را رعات نکرده و موجب شرارت و ایجاد مزاحمت برای شهروندان شدند برخورد قاطعی خواهد شد تا عبرتی برای خود و دیگران باشد.

وی در پایان ضمن تشکر از اقدامات نیروی انتظامی ادامه داد: عده‌ای از متخلفان در همین راستا دستگیر شده‌اند که برخوردهای جدی قضایی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار