حواشی جالب دیدار الاهلی و نفت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59817
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۶
شاخص : واقعا هواداران وحشیانه به داخل زمین حمله کردند. رفتار آنها بسیار زشت بود. عربستانی‌ها در مجموع پذیرایی خوبی از ما نداشتند چه قبل از بازی و چه بعد از پیروزی ما مقابل الاهلی.

به گزارش سرویس ورزشی شاخص، تیم فوتبال نفت ایران در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل الاهلی عربستان توانست به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. نفت در دیدار رفت در تهران توانست به پیروزی یک بر صفر دست یابد و در دیدار برگشت با وجود شکست ۲ بر یک اما به علت گل زده در خانه حریف به مرحله بعدی راه یافت.

* بازیکنان نفت پس از این صعود خوشحالی زایدالوصفی در جده انجام دادند و انتقام خوشحالی عجیب عربستانی‌ها که پس از پیروزی مقابل تیم ملی ایران در آزادی انجام داده بودند را گرفتند.

* هنگامی که بازیکنان نفت درحال خوشحالی بودند علیرضا منصوریان آنها را در میانه میدان جمع کرد و به شاگردانش گوشزد کرد که برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه عبدالله الفیصل دست بزنند و آنها نیز این کار را انجام دادند.

*پس از پایان بازی هواداران حاضر در ورزشگاه سنگ‌هایی را به سمت زمین پرتاب کردند و جو امنیتی را به وجود آوردند که باعث شد برای لحظاتی تیم نفت و همچنین همراهان از جمله مهدی تاج و منصور قنبرزاده در ورزشگاه معطل شوند.

نفتی ها همچنین با تشکیل حلقه اتحاد در زمین مسابقه فریاد «یا حیدر» سر دادند.

مدیرعامل باشگاه نفت در خصوص حمله هواداران پس از پایان بازی خاطرنشان کرد: واقعا هواداران وحشیانه به داخل زمین حمله کردند. رفتار آنها بسیار زشت بود. عربستانی‌ها در مجموع پذیرایی خوبی از ما نداشتند چه قبل از بازی و چه بعد از پیروزی ما مقابل الاهلی.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار