حکم داماد رئیس جمهور تأیید شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 179514
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
شاخص : پس از انتشار خبر این انتصاب از سوی رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، بسیاری از محافل رسانه‌ای عنوان کردند که پس از خبردارشدن حسن روحانی از این انتصاب، او رحمانی را توبیخ کرده است.

به گزارش شاخص نیوز: دو روز گذشته خبر انتصاب‌های جدید در وزارت صنعت، معدن و تجارت، حاشیه‌هایی پدید آورد. نام کامبیز مهدی‌زاده، داماد حسن روحانی، رئیس‌جمهور، در بین این انتصابات بیش از سایر انتصاب‌ها دست‌به‌دست شد.

به گزارش شرق، او از سوی علی رحمانی، وزیر صنعت، برای پست معاون وزیر و رئیس سازمان زمین‌شناسی حکم گرفت. روز گذشته خبر این نسبت فامیلی پس از انتشار اخباری در فضای مجازی از سوی سایت اطلاع‌رسانی دولت نیز تأیید شد.

پس از انتشار خبر این انتصاب از سوی رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، بسیاری از محافل رسانه‌ای عنوان کردند که پس از خبردارشدن حسن روحانی از این انتصاب، او رحمانی را توبیخ کرده است. بااین‌حال تأیید این خبر نشان داد که نه‌تن‌ها رانت‌های سیاسی برای انتصابات دولتی کماکان ادامه دارد، بلکه خبری هم از توبیخ در کار نبوده است.

این در حالی است که انتصابات فامیلی با حسن روحانی حداقل در شش مورد تأیید شده است. رحمانی در گردهمایی رؤسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌های کشور از این اقدام خود دفاع کرده و گفته: ارزشی‌بودن افراد، کارآمدی و سابقه موفقیت‌های قبلی در این انتصابات مدنظر بوده و در اصلاحات نیز به‌هیچ‌وجه افراد مدنظر نیستند و ساختاری که بتواند وظایف را به‌خوبی پیش ببرد موردنظر است.

کامبیز مهدی‎زاده، متولد ۱۳۶۴ در اهر و دانشجوی دکترای زمین‌شناسی با گرایش نفت در دانشگاه آزاد اسلامی تهران‎شمال است.

مهدی‌زاده همچنین عضو ستاد سیاست‌گذاری و مشاور شورای مرکزی دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشور‌های اسلامی، مشاور فرماندار کرج، دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، برنامه‌ریز مالی پژوهشگاه صنعت نفت، مشاور مدیرعامل شرکت توسعه نفت، مشاور فدراسیون کاراته و عضو هیئت‌رئیسه ورزش‌های رزمی IMARO و مشاور سازمان ملی جوانان است.

منبع: فرارو

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار