خادم کاندیدای عضویت در هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شد
کد خبر: 101566
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
شاخص : با درخواست و تصویب مجمع فدراسیون کشتی به رسول خادم ماموریت داده شد تا برای كاندیداتوری عضویت در هیات رئیسه اتحادیه جهانی اقدام کند.

به گزارش شاخص نیوز، در جریان برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی، روسای هیئت های کشتی در نامه‌ای با برشمردن دلایلی همچون نقش تاثیرگذار فدراسیون کشتی ایران در برنامه های “اتحادیه جهانی کشتی” جهت دفاع از حفظ  کشتی در المپیک، ارتباط موثر مدیریت فدراسیون با اتحادیه و کشورهای عضو و در نهایت تاکید صریح “ننادلالوویچ” رئیس اتحادیه جهانی در این خصوص، بر کاندیدا شدن رسول خادم در انتخابات آینده هیات رئیسه تاکید کردند.

اعضای مجمع و بویژه هیئت های کشتی استانها پس از ارائه نامه مذکور و انجام توضیحات لازم به سجادی معاون وزیر ورزش و رییس مجمع، از او خواستند کاندیداتوری رسول خادم را جهت عضویت در هیات رئیسه اتحادیه جهانی به تصویب مجمع فدراسیون کشتی به عنوان بالاترین مقام و مرجع تصمیم گیری در کشتی کشور برساند.

نصراله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نیز در مجمع عمومی فدراسیون کشتی در این زمینه گفت: از این تصمیم مجمع حمایت می کنیم و رسول خادم مکلف است در انتخابات مذکور شرکت کند.

وی خاطر نشان کرد: دلایل روسای هیات ها به عنوان اکثریت مجمع کاملا مستدل است و وزارت ورزش و جوانان نیز ضمن حمایت از این مصوبه مجمع تمام تلاش خود را برای محقق شدن این امر به کار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار