خانم بازیگر بوکسور: فقط ۱۵ روز در محیط واقعی مبارزه کردم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 143784
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
شاخص : تینا آخوندتبار بازیگر سینما و تلویزیون که در یک سال گذشته در هیچ سریال و فیلم سینمایی ایفای نقش نکرده این روزها در رینگ مسابقات بوکس بانوان مبارزه می‌کند.

به گزارش شاخص نیوز: آخوندتبار طی چند روز گذشته برای نخستین بار با حجاب اسلامی در رینگ مسابقات بوکس حضور پیدا کرد اما مقابل حریف چینی بازی را واگذار کرد.

آخوندتبار پس از پایان این مسابقات صحبت‌هایی مطرح کرده و مدعی شده که داوران در نخستین مبارزه با حریف چینی مهربان‌تر بوده‌اند. وی دو ماه دیگر برای دومین بار به صورت رسمی وارد رینگ مسابقات بوکس می‌شود.
تینا آخوند تبار
آخوندتبار در صحبت‌های خود عنوان کرده است:با اینکه حریفم ۴ سال در مدرسه بوکس فعالیت کرده بود و تجربه زیادی داشت، اما تا آخر همسطح با او مبارزه کردم. من فقط ۱۵ روز در محیط واقعی مبارزه کردم. فقط یک سال تمرین کردم و آن هم از این پارک به آن پارک رفتم و تمرین‌هایم را ادامه دادم.

وی در ادامه افزود:من این ورزش را با عشق پیگیری کردم، این در حالی است که در ایران هیچ پایگاهی برای این رشته در بخش بانوان وجود ندارد. من با قدرت و انگیزه بیشتر جلو می‌روم و کارهایی که برایش برنامه ریزی کرده‌ام را انجام می‌دهم.

منبع:  ستاره ها

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار