خانه ای از جنس شیرینی و شکلات + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87528
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴ - ۷:۵۵
شاخص : گروهی از قنادان بزرگ آمریکا، تصمیم گرفتند به مناسبت کریسمس امسال خانه ی زنجبیلی بزرگی بسازند که فقط برای نمایش نباشد.

شاخص نیوز : مانند خانه ی هانسل و گِرِتِل، این خانه ی زنجبیلی ساخته شده از صدها پوند شکر و چاشنی های مختلف هم بازدیدکنندگانش را فریب می دهد. درست مثل داستان های جن و پری مردم می توانند وارد این خانه شوند و کنار شومینه بنشینند با این تفاوت که جادوگر بدجنسی در این مکان وجود ندارد.

خانه ای از جنس شیرینی که می توان داخلش نشست! + تصاویر

گروهی از قنادان بزرگ در ریتز-کارلتون، داو مونتینِ مارانا آمریکا، تصمیم گرفتند به مناسبت کریسمس امسال خانه ی زنجبیلی بزرگی بسازند که فقط برای نمایش نباشد. ورود به این خانه ی ۱۹ پایی که در یکی از تفریحگاههای آریزونا ساخته شده، رایگان است اما با پرداخت ۱۵۰ دلار می توانید نام نویسی کرده و با سفارش غذایی از هتل در آن غذا بخورید.

خانه ای از جنس شیرینی که می توان داخلش نشست! + تصاویر

در ساخت این خانه از ۲۰۰ پوند زنجبیل، ۴۰۰ پوند عسل، ۵۰ پوند دارچین و ۱۰ پوند جوز هندی استفاده شده است. به علاوه بیش از ۴۰۰۰ نان زنجبیلی به شکل آجر در ساخت دیوارهای خارجی و سقف آن به کار رفته، روی سفال ها با آدامس و قرص نعنا و چهارچوب پنجره ها با آب نبات های عسلی تزیین شده است.

خانه ای از جنس شیرینی که می توان داخلش نشست! + تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار