خبرنگاران انعکاس رسای رخدادهای بی‌طرفانه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65459
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۰۶
رئیس سازمان تعاون روستایی استان تاکید کرد
شاخص : رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: خبرنگار موفق همیشه در انعکاس رخدادها بی طرفانه عمل می‌کند چون ذات خبرنگاری مبتنی بر بی طرفی است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، ناطق معین الدین صبح ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار و تبریک این روز به دست‌اندرکاران رسانه‌های جمعی به ویژه خبرنگاران و عکاسان، بیان کرد: این روز در حقیقت روز پاسداشت کوشش‌های صادقانه خبرنگارانی است که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین خبرنگاران را یکی از فعال ترین اقشار جامعه دانست و تصریح کرد: خبرنگاران رسالت خطیری بر عهده دارند، زیرا ارتباط دائم آن‏ها با اقشار و طبقات جامعه و نیز زیر نظر داشتن فعالیت‏های مختلف به منظور انعکاس درست و دقیق رویدادها است.

این مسئول با اشاره به اینکه خبرنگار موفق همیشه در انعکاس رخدادها بی‌طرفانه عمل می‌کند، اظهار کرد: در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى، امنیتى و … جامعه بسیار ضرورى و حیاتى است.

وی در انتها همچنین از تعامل خوب اصحاب رسانه استان قزوین شامل صدا و سیمای مرکز قزوین، رسانه های مکتوب، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان تشکر کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار